Prijava

E, ljudi, izgleda da je sutra smak sveta.

http://www.medio.rs/664_Novi-datum-za-konačni-smak-sveta-je-21.-oktobar-2011..html

Šta da radimo, gde da se sakrijemo i ostalo? Mene interesuje šta obući! Ipak nije smak sveta svaki dan. Ili možda jeste. Nebitno. U svakom slučaju, podelite sa svetom kako ćete dočekati smak, gde ćete ići, šta ćete raditi i ostalo? Ajmoooo.

I da, molim modove da ako ovo bude ispala, da se ne zaključava tema, biće ona vrlo uskoro ponovo aktivna. <3

Herolde, samo naprijed! Jednom ćeš dubodeš!

I da ti dugo poživi u zdravlju i veselju!

Jednom ćeš dubodeš!

Ја не знам како га више није срамота да наново кења.

Nigdje se ne sakrivam, živim u vukojebini, kasnim par godina za svijetom, pa će i smak zaboraviti da dođe ovdje. Ko te jebe Točku!

Ja sam spreman, smak sveta ću da dočekam u prazničnom raspoloženju uz najbolju rakiju koju sam mogao da nabavim i prigodno meze. Ako smaka i ne bude, neće da se baci.

http://issuu.com/kreativnicentar/docs/nacionalni_park_srbija_2

Što bi Mićko rekao - NIJE NI SMAK SVETA, NI SMAK PROBISVETA, OVO JE POLUSMAK POLUSVETA!

Ako će, vala, taman mi tada ispit. Ako grune kometa i satare čovječanstvo - znajte da je Skočko položio.

A zar nije onaj oficijalni smak svijeta 2012?

Mada ne znam u koliko je tačno sati, odgovara mi, ceo dan sam slobodna.

Јао бре, па како тако ненајављено... Па немам никакве мезе у кући да га послужим! Ни колаче немам, ни ништа! А у курац више, Смаче, зашто си навратилова ?

Ja priznavam samo onaj što če mo dodže na rodžendan sledeče godine. Samo tog Smaka ću poslužiti kolačima. :) Ovaj novi ne znam ni ko je ni šta je. :)

Да можете ставили би рекламу од дефиниције на курац

АЈАКСЕ, ти си ставио курац на аватар па ти нико не приговара. Уосталом погледај чија је дефиниција, па онда причај.

Ја гласам за то да голи на улицама дочекамо смак света. Што неко рече није сваки дан смак света. Добро, јесте сваких пар месеци, али није сваки дан.

E da, nisam videla da ima u postu vrste prvi pitanja za odgovor kategorije tačan.
Nači, ne radim ništa, neću da se krijem, nije Marcipan tamo neki miš.
I naravski, oblačim isključivo klase prvoklasno utisak padanja u nesves, ali za smak žemo i neki kežual.

Мој курац моја ствар enemyofthefreeworld

Слажем се у потпуности са Ната4миком.
Треба да сви колективно општимо као у филму Парфем.
Сутра не постоји од сутра!

Мој курац моја ствар enemyofthefreeworld

Па није, изнео си га у јавност... Мораш да носиш то бреме славе.

КАМЕН КРШ И МАСЛИНА ВИНО ГАНГА НЕРЕТВА!
Мој крај моја правила!

А тако!? А? ШТАНГЛА, ЛАНАЦ, БОКСЕР, ВУЧЈАК, КОЊАРНИК И НАЧИ БАЊИЦА!
Трололо хД

Е а ово горе поменуто се спрема и смаку света ако се не изује при уласку у стан!

Сад размишљам, замисли стварно се догоди смак света сутра ? Шта бисте урадили, осим што би умрли ?