Prijava

Сад имам и сопствену тему. То бре!
НЕ БРИШИ ПРВИ ПОСТ!

Шта мислите о телевизији Пинк ?

VelikiVojvoda
Само за Реме-а или како год =)

Čekaj, je l' ovo tema na kojoj pišemo svoja mišljenja o televiziji "pink" ili želje, čestitke i pozdravi?

Они натписи који иду током ВБ, типа "Реме издржи, Мина 'оће за киту да те држи" и "ЈА БИ САМО ДА ПОЗДРАВИМ МИКУ,ДИКУ,СЕОСКОГ ПОПА, МОЈУ КУРАВУ И ДЕЦУ. ПОЗДРАВ ИЗ ДОЊЕ БРИЈАЊЕ ОД МИЛОВАНА БОЕМА!". Колико знам има их на Пинку.

Čekaj, nisi mogao da izmeniš prvi post u prethodnoj? Zašto spamuješ forum besmislenim temama? Zašto ne koristiš osnovna znanja iz bukvara? Zašto to radiš decxko?

Није ни ова тема добро постављена. У првом посту напишеш своје мишљење И жељена питања, примедбе и остало. А што се наслова тиче можеш тему да назовеш "Пинк - друштвени паразит или само стереотип"
А захвалнице иду између ЦИТАТ ТАТИц само све великим словима.

Zašto psuješ? Reme i ja se trudimo da ti pomognemo, ali ti, em nam ne dozvoljavaš, em nas napadaš psovkama. Sramotno. Sramotno za jednog Vojvodu.

Решио сам да га не не мењам јел је то део историје.

JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER

Preko 20 strana A4 formata. Sutra skeniraj i pošalji meni u PVT da pregledam i ocenim.

Сад тек тема нема никаквог смисла. Отвори нову следећи добијене инструкције.

Шта мислите о телевизији Пинк ?

VelikiVojvoda
Није ни ова тема добро постављена. У првом посту напишеш своје мишљење И жељена питања, примедбе и остало. А што се наслова тиче можеш тему да назовеш "Пинк - друштвени паразит или само стереотип"
А захвалнице иду између ЦИТАТ ТАТИц само их напишеш латиницом.

Чули сте шта је човек реко .

Ako TI otvaraš temu, probaj SVOJIM rečima da opišeš šta si TI hteo da kažeš, a ne da ti reči čupaju i sklapaju drugi.

Хоћу Сефане Костићу извините "јел" нисам писмен =)

Bolje mi pucaj u čelo.

Ја сам своје коментаре избрисао."Јер"нисам више неписмен=)

И каква је сад ово тема? Тек сада нема смисла. Отварај нову.
И немој никада да бришеш први пост.

Eeeeeeee dečače, em što spamuješ besmislenim temama, em što nakon svega toga brišeš komentare.

Ма фора бре кој вам је крац написо би их опет и брисао само да би могао још да вас зезам=)

Нема шта, уништио си нас од зајебавања. Него јеси тај фазон покупио гледајући Курсаџије?

Ма јок .Било ми је досадно па реших да мало нервирам ове што воле Секу и Цецу али ово је испало много боље =)

Ни цистерна те сада неће опрати. Не глуми мудоњу сада, него иди у ћошак и плачи. Промашио си сајт дечко. Прва грешка је то што си дошао да нервираш људе који воле Секу и Цецу, а број таквих тежи нули. Друга грешка је што си се примио као млад мајмун на наше коментаре. Трећа, што си отворио нову тему. Четврта, што си брисао постове правећи ауторе лудим. Све у свему, следи ти одмор. Поздрав.
Љуби те брат у штрокав врат. :*

Хахахха хвал поново на исправкама што те не знам уживо сигурно би те триповао цео дан =)

hhahahahahahah o sunce vam, šta se ovde desilo :))))