Prijava

Ili želje, nećemo vam sputavat' ionako nerazvijenu maštu. Evo moje želje: da živim sam u svoju poveću kuću sa zvučnom izolacijom, i da kroz čitavu kuću imam kvalitetne i jake zvučnike, čak i u kupatilo, da kad serem ili se kupam, govna izlaze u ritmu muzike, odnosno da mi šmrk iz tuša radi u ritmu muzike. Mislim da je moja želja skromna, ne računajući kuću.

Ja sam jako skromna,samo zelim da vozim rally...i da zivim u Italiji...u Toskani...moze da prodje i Torino,u nekoj veeelikoj ol' sql kuci,sa visokim plafonima i gomilom prozora i terasa...i obavezno veliko cvetno dvoriste

Hajde,jos jedna realnija-da obidjem ceo svet (ne mora za 80 dana,godine su predamnom) :D

Zelim da sve meni drage osobe budu zdrave i opustene.A,trenutna mi je da zelja da zaboravim nesto,odnosno nekog,da ga izbijem iz glave,iz secanja...

Moja zhelja je da mensuru govno radi u ritmu muzike, ali dok je josh u debelom crevu.Tu nije kraj, voleo bih i da mensur slusha neki hard kor metal bend.

moja zelja je da budem sevastova devojka :D

Odjebavam prvu želju, imam novu i željeniju. Želio bi' da pođem neđe đe me niko ne poznaje, pa nek' sve ide u 3 pičke materine.

želim da moj zeka stvarno priča, al ne na onaj njegov kineski, nego da se ponešto i razumemo, pa da mi objasni zašto me ujeda ponekad i da mi kaže da li mu nedostajem:(