Prijava

bravo Šivo......... u potpunosti se slazem, ovaj ne da se slazem nego oni ne znaju pa izmisljaju sta vec sve ne.... pozdrav i od mene.......samo napred!

HA HA on hoce ona nece ! malo ste pogresili !!pozzz za kaizena!!!

ovo nije pisanje priče, već samo kopipejstovanje, svaki post treba da bude kopipejst da ne bismo pravili zbrku. i ovo ću da obrišem.

"Nađemo npr. neki članak sa svetplus.com. Lična imena iz članka i/ili komentara se samo zamene sa niknejmovima nekih random članova."

http://vukajlija.com/forum/teme/3594?strana=1#post_137777

sve ti je lepo objašnjeno.

hehehe dobra je igra

a ti shiva bolje idi vidi ko me hejtov'o nego sto se igras :))))))))

Prvi put vidim ovo hahahahhah ala ste me nagrdili!

Dugo neka poznata ličnost svojom pojavom nije šokirala javnost kao što je to nedavno pošlo za rukom Shani. Mlađana folkerka se, naime, posle višemesečnog boravka u ilegali pojavila na jednoj privatnoj zabavi i sve prisutne bacila u nevericu. Jer, sa dvadesetak kilograma viška koje je u međuvremenu nabacila, Shana je postala gotovo neprepoznatljiva. Ruku na srce, nikada nije bila preterano vitka, ali što je mnogo, mnogo je! O tome koliko je njena transformacija frapantna najbolje svedoči podatak da su po objavljivanju sada već čuvenih fotografija samo malobrojni poverovali u njihovu autentičnost, dok su oni drugi šokantni prizor koji im se ukazao pred očima odmah doveli u vezu sa svemoćnim čudom zvanim „fotošop“, uvereni da je reč o brutalnoj fotomontaži. „Ne ljutim se“, komentariše Shana nedavno objavljene slike. „Ne želim da se ovo što ću reći shvati kao pravdanje, jer za tim zaista nemam potrebu, ali moji trenutni prioriteti nisu vezani za medije, a samim tim ni za fizički izgled, već za rad s one strane objektiva, tačnije za muzički studio u kojem uveliko snimam nove pesme“

Pošto se pre pola godine definitivno raskantao sa plavokosom Insolent Defender, Predrazinjo šeta novu cicu! Kako „Svet“ ekskluzivno saznaje, reč je o erotksom foto-modelu Elenni, koja je u emotivnu vezu sa popularnim muzičarem uplovila nakon raskida sa taze menadžerom DusanomXXX, rođenim bratom mare_munje. Predrazinjo je novu romansu započeo nedugo po povratku iz Grčke, gde je tokom jula sa bratom Ludim tradicionalno boravio na jednomesečnom letovanju. „Elenna i Predrazinjo poznaju se dugi niz godina, još od Radijskog festivala 2005. godine, ali tek nedavno su postali izuzetno prisni, i to na njenu inicijativu. Jer, nije tajna da je Elenna još od srednjoškolskih dana zagrejana za Predrazinja“, otkriva insajder „Sveta“ blizak novopečenom paru, koji tvrdi da partneri zasad svoju vezu kriju.
„Nije do Elenne, ona bi slavnog pevača rado prošetala u javnosti, ali Predrazinjo više ne želi da deli svoju intimu sa širokim narodnim masama“, završava naš izvor, uz konstataciju da Predrazinjo u to ime sa Elennom nijednom nije izašao u noćni provod, niti ju je poveo na neki od svojih koncerata koje je poslednjih nedelja imao po Srbiji i Bosni. To, naravno, nikako ne treba da znači da njihova veza nije ozbiljna. Naprotiv. Elenna se svakim danom sve više trudi da uvčrsti svoj odnos sa Predrazinjom - da li zbog ljubavi koja joj je posle raskida sa DusanomXXX potrebna ili zbog pesama koje su joj još potrebnije za debi album koji uveliko planira da snimi, ne znamo, tek seksepilna Beograđanka popularnom pevaču ne ostavlja prostora za druge devojke.S druge strane, ni njihovi bivši partneri ne miruju. Predrazinjova dugogodišnja devojka Insolent Defender nakon statiranja u spotu „Med“ Energije84 i Vlajka Seljaka, na dobrom je putu da nađe novog izabranika, dok je DusanXXX, koji je Elennu ostavio krajem proleća tekuće godine, u međuvremenu uplovio u srećnu vezu sa devojkom javnosti mnogo poznatijom od Elenne, čiji identitet, poučen iskustvom svoje slavne sestre mare_munje, trenutno krije kao zmija noge. I ne samo on...nastavak možete da pročitate u novom broju "Sveta".

Kuku :)))
Opasna si,mala :)

a i ti, predrazinjo, izvedi tu malu negde, dobra je riba, sto si takav?

Hahahahahahah, moraću izgleda, nema mi druge...:)))

:))))))))))) koje intrige, sunce ti:)))) erotski foto-model i pevaceva riba:))))))) auuuuuuu...sto ti mene,draga devojko, toliko ne podnosis:))))))mada, kad bolje razmislim....:)))))sad mi je sve jasno!

elenna, nema potrebe da razmisljas, sad si fotomodel :)))))))))))))

Ahahahhahahahahaha! Opasna igra, ček' da nađem neki tekst.

Da nam početak jeseni ne bude dosadan potrudile su se Shana i Energija84. Tačnije, ova prva. Jer, prema informacijama kojima raspolažemo, na pomolu je novi pesnički rat. Sve puca od netrpeljivosti, a ako baš hoćete preciznije, i od mržnje! Iako nas je u prvi mah začudila priča da između pomenutih Vukajlijašica postoji bilo kakav animozitet, kada smo malo zagrebali po površini odnosa „kraljice splavova“ i vukajlijaške joj koleginice, otvorili smo Pandorinu kutiju. Punjenu, na naše iznenađenje, godinama unazad. Do kulminacije netrpeljivosti došlo je nedavno, pred nastup Energije84 na popularnoj Vukinoj temi „Pesničko ćoše“, kada je Shana, iz samo njoj znanih razloga dobila pravi pravcati nervni napad.
„Da se JTU kojim slučajem zatekao na licu mesta, pomislio bi da je reč o početku trećeg svetskog rata“, priča nam jedan od moderatora na pomenutom forumu. „Šizela je, histerisala i cepala postere Energije84, besna što su joj moderatori ugovorili nastup baš u četvrtak, koji je odvajkada poznat kao Shanin forumski dan.

source: http://tracara.com/milan-stankovic-uskoro-gotov-spot-za-pesmu-fejs/

Вилхелмина Слејтер - uskoro gotov spot za pesmu “Fejs”!

Uskoro će se pojaviti novi spot Вилхелмине Слејтер za pesmu “Fejs”, o kojoj se toliko pričalo zbog njenog zanimljivog teksta.

Вилхелмина će, kao što vidite na slikama, u novom spotu izgledati jako moderno i neobično. Za njegv odličan stajling zaslužni su mladi modni dizajneri Domina i Артемида, kojе su svoje kolekcije izložilе i na nedavnoj Nedelji mode u Londonu.

Вилхелминин novi spot, čija se postprodukcija radi u Japanu, uskoro će biti završen, a očekuje se da se pojavi na našim televizijama sredinom meseca. Dotle, uživaje u fotografijama sa snimanja…

http://tracara.com/wp-content/uploads/2009/10/milan2.jpg

ahahahaha, tek sad videh da mi shana cepala postere...ahahahahahahahahaha
sto ces...zavist valja i zaraditi :)))