Prijava

Ja uvem mirno i staloženo pričam, i oslovljavam sebe sa vi. :))

Ahahahaha! Gledam Elek opet pominje Padinjak, to obično radi kad baš, baš žešće prolupam. Reko' aj da vidim svoj post, piše: "Vidim dijalog sa sobom." Mislila sam "vodim", ne "vidim"! Olololo!

Elek, nikakav problem, ima i gradski do njega. Taman, zimske zabave u četvoro. Ako ne izmislim još neki alter ego.

Taman da se okušam u grupnjaku, kad već ne mogu normalno da jebem.

Pričao bi ja sam sa sobom al ne volim da se raspravljam s budalama.

Taman da se okušam u grupnjaku, kad već ne mogu normalno da jebem.

Ne zameramO. Taman će da bude na engleskom!

Уф, причам са собом и то доста. Кад одлучујем о нечему важном, често се препиру они мали човечуљци анђео и ђаво. :) Небројено пута сам ухватила себе да размишљам и причам са собом на енглеском.

Ja najčešće razmišljam na crkvenoslovenskom. Tada nekako najbolje sebe razumem.

Stalno pričam sam sa sobom. Naročito kad sam sam kući. Nekad i naglas razmišljam. Seru ljudi da to ludi rade, kad to rade svi.
Naravno, u granicama normale, jel'te.

Uh, mislim da sam negde već pisao o ovome.

U svakom slučaju, često pričam sam sa sobom. Vodim raznovrsne razgovore.
Ako dajem sam sebi intervju ili vodim neku fantaziju u glavi (mačevi i ta ludila) onda sve pričam na engleskom.
Ne pričam, da ne misle ljudi da sam lud. Samo pomeram usne i govorim u sebi.
A inače kad diskutujem sam sa sobom, ili zamišljam razgovor sa nekom realnom osobom, uglavnom na maternjem jeziku pričam.
Često kad prođem razgovor sa nekom osobom u sebi na kraju počnem toj osobi (sebi) da objašnjavam kako sam vodio ceo taj razgovor u sebi pre par dana, čak i ovaj deo sa objašnjavanjem da sam ceo taj razgovor vodio u sebi pre par dana, sa sve ovim delom u kom objašnjavam da sam vodio taj razgovor u sebi sa sve ovim delom u kom toj osobi pričam da sam vodio taj razgovor u sebi...
Tu se uglavnom nasmejem sebi, jer vidim da sam retard, pa se onda smejem jer sam takav isti razgovor samo sa drugom osobom u sebi vodio nebrojano puta.
Jedini problem je što se ne sećam tih razgovora i diskusija posle nekog vremena. A nekad baš jebem kevu kakva razmišljanja i planove imam. Počeću da se snimam telefonom, pa da prekucavam na komp.

Ljudi mi smo zvanično pukli.

Ljudi mi smo zvanično pukli.

Kuc, kuc! Prijatelju, ovde tvoj jedini razumni alterego u ovom trenutku. Okani se ove fantazije. Vukajlija ne postoji, to je sve u tvojoj glavi. Izmislio si svoj sajt i svaki dan izmišljaš novog autora (mogao bi malo manje plagijatora kad si već tu, i malo bolje da saslušaš naše umišljene probleme). Treba da se vratiš svom poslu (ti si bio ludi Pajko genije koga je Betmen zarobio, da, to nije samo strip) i da uzgajaš mangulice i praviš rakiju u slobodno vreme.

ili vodim neku fantaziju u glavi (mačevi i ta ludila) onda sve pričam na engleskom.

Ja.... Ja sam mislila da nema nikoga drugog ko radi ovo sem mene! Rispekt. _

Često. Imam sajka u sebi i on često izađe na površinu :)

Sviđa mi se ovo za prasiće i rakiju lolo

Ja sam sa sobom pricam na engleskom...jer dok sam sam imam savrsen naglasak...a kad sam u drustvu ili skoli imam africko-Svarcenegerski naglasak...

Bogami ovaj statistički podatak da nas barem 95% priča engleski sa samim sobom je, malo je reć, zanimljiv

jer dok sam sam imam savrsen naglasak

Исто и ја. :)

Možeš da imaš i prasiće, i rakiju i još mnoooogo toga, ako se vratiš tamo u zdrav razum, gde zaista pripadaš. Mi smarači ne možemo tamo sa tobom. To ti je verovatno i najveća motivacija do sad. olololo

Bukvalno sam takav odgovor očekivala.
I proved my point. <3