Prijava

Шта мислите о овом новом Џет Сету, ево сад се емитује на Б92?
Мени је бољи онај стари, са исеченим фацама, а не ово анимирано говно!
А нешто су изменили, нпр убацили су Дачића, а променили једну од бољиш реченица кад онај пијани баја пита ,,А как с ти мислио то дурадиш Бобане?''

ЕДИТ: Ево ако неко није гледао стару верзију, а хоће да гледа, има на ЈуТјубу!
http://www.youtube.com/watch?v=_29NasKzefY

И мени се више свиђа стара, али и ова нова јебе.
Буди говедо, Бобане. Буди говедо!

ta stara jebe keve! po meni je kultan film (ili sta je vec) a to novo nisam gledao tako da ne znam...

Најјаче, кад сам ишао на море седимо ортак и ја један поред другог, набили слушалице у уши и гледамо свако на свом на мобу џет сет и само се погледамо и умиремо од смеха!

Еј жено јел знаш ко је оно био?
Ко?
Бобан!
Који Бобан?
Бобан, певач бре!!

Је л' има неко да му тај Џет сет није ништа посебно?
Јебемлига, кад год неко у друштву помене то, сви су у фазону ''До јаја је! Много кул форе!'', једино је мени, оно -- Дејан Цукић. Океј, дајем плус на труд, иначе је ништа нарочито. Знаш оно кад гледаш нешто и трудиш се да ти буде смешно, ал' не иде.
А можда сам ја само смарач.

а променили једну од бољиш реченица кад онај пијани баја пита ,,А как с ти мислио то дурадиш Бобане?''

To je Tomislav Čolović koji je skoro umro, pa je zato ubačen Era umesto njega. Isto su izbacili Marinu Tucaković dok šmrče (zbog smrti sina), Sinan ne liči na sebe, kao i još mnogi likovi, a umesto Miroslava Ilića je tu Hasan Dudić. Sve u svemu, promenjeno je sve i svašta, a najbolje mi je što je Dačić ubačen, valjao sam se. :))

Хахахах! Ми гледали ово кацмо ишли на припреме у Бугарску. Ојсааа прскее ојсааа

najbolja scena definitivno MUUUU MUUUU MUUUUUUU a onaj tamo di dzej kurac sta je vec, okrece onaj prekidac i ideeeee ALA ALA ALA TO NE VALJA.....

Е па онда је ок што су га заменили...
Њах, какав обрт, ово ће да пуштају у два дела...

Ali Dačić i Kale, 'nači plakao sam. :)) I "U, jebote, kako ružno izgledam".

Гле ово епизоде неке. Одо' да гледам стару верзију.

Је л' има неко да му тај Џет сет није ништа посебно?
Јебемлига, кад год неко у друштву помене то, сви су у фазону ''До јаја је! Много кул форе!'', једино је мени, оно -- Дејан Цукић. Океј, дајем плус на труд, иначе је ништа нарочито. Знаш оно кад гледаш нешто и трудиш се да ти буде смешно, ал' не иде.
А можда сам ја само смарач.

Мени било урнебесно смијешно кад сам гледао давно кад је изашло, сад ми нешто досадно.
Стоји да је одрадио оно кул, да је уложио труд, да је одлично одрадио све, али није смијешно.

Гледам сад онако офрље неке сцене и сад исто као да ставиш било коју јавну личност и оно направиш да је она крава и тако, дакле, јеси ти смарач, али није смијешно...
Исто као курсаџије, тај неки ниво, можда и мање.

Исто као курсаџије, тај неки ниво, можда и мање.

auuuu saci ga precero....

auuuu saci ga precero....

А не, мајке ми, мени је ово тотално дебилно, као да је прављена прича на силу, оно као кад ти падне нека идеја за дефку али је непотпуна и онда је силујеш до краја и не испадне ништа специјално, само осредње нешто.

Никакав хумор је бар по мени

Не сери СМаре, супер су Џесетовци. :))
Онако, мало да се забавиш, вр.

ipak je stari klasika, ova preradjevina je jebena reciklaza...

Ја нисам гледо то ново, дајте неке линце

Ма било сад на тевеу, и то ће бити пар епизода изгледа.