Prijava

Verovatno je ovo neko već napravio, ali mene jako mrzi da tražim... ali prosto mi bude MUKA kad vidim neke paćenike koje na komentar nekog postere samo stave link nekog svog i ništa više, da bi ga "reklamirali". Udjem na taj poster samo da ga minusujem! Želeo bih da se ti posteri redovno brišu, a ako korisnik pretera, pa svaki svoj poster počne da reklamira, banuje na neko vreme.

Odakle ti ideja sa se ti posteri ne brišu, a ti autori ne banuju?

kolko ja znam oni se već banuju

Nažalost, ne bih ja ovo džaba pravio, ja sam proverio jedno pet njih, sva petorica imaju bar jednu reklamu i nisu ni posteri izbrisani, a ni autori banovani...
Sada ne mogu dati linkove profila jer sam iskreno pozaboravlj'o xD

Ukoliko su posteri (ili definicije) čiji se linkovi ostavljaju u komentaru u nekom kontekstu povezani sa tim posterom (ili definicijom) koji se komentariše, onda to nije reklamiranje.

Reklamiranje je masovno ostavljanje linka postera (ili definicije) na ostalim posterima (ili, jelte, definicijama) i takvi posteri (ili, znate već) se brišu, a ti autori banuju po adekvatnoj proceni moderatora.

Pogotovo treba banovati autore koji svoje postere reklamiraju u komentarima odabranih postera. Stvarno su jadni....