Prijava

I za kraj, nervira me što je zanemarena fizička strana sukoba, već se "fura" samo ona metafizička i kakva već.

Upravo zato se i ljudi kurce na internetu, savrseno je bezbedno iza tastature.

Šta vas nervira na netu?

Što moram da buljim u monitor. Nek naprave neke žice da sprovedu u mozak, pa da bude direktno ubrizgavanje.
Ajnšpric.

Не нервира ме ништа на нету, када нешто почне да ме нервира угасим таб па престане. Такође ме нико никада није изнервирао или избацио из такта на нету, осим једном Стефан Костић, толико ме иживцирао да је био негде близу типа 100км нашао бих га и олупао му главу о зид. Ал' добро, после пар недеља ме пустило. Нелол.

popisam se na svaki minut koji sam proveo na netu

znaci nerealno jebeno ko paparelni univerzum gde vladaju jadnici

užasno me nerviraju ovi jadnici što se furaju da imaju bogat "virutelni život", odnosno trude se iz petnih žila da na netu pokažu kako imaju super zanimljiv i aktivan život, a u stvari su truba... nerviraju me egomanijaci, i nerviraju me ljudi koji su u rl normalni, ali na netu puštaju kurčeve...

Ovi što dižu kurac na grand,bibera i slične pojave ko da moraju to da slušaju/gledaju

Ретарди на фејсу.
СВАКИ ПУТ КАД ОДБИЈЕШ АЛКОХОЛ ЈЕДНА МАЛА КОАЛА УМРЕ +
АХАХАХАХ ЈОВАНААААА ПАА ЈА САМ ОНДАААА ПРАВИ СПАСИЛАЦ МАЛИХ КОАЛААА +
ХАХАХАХА ТАКО ЈЕЕЕЕЕ +
да ме јебеш ако знам шта значи овај плус после сваке реченице.
Е, једном кад се наљутим, па обришем све пријатеље из пријатеља да остану само пријатељи.

Нервирају ме људи који просипају памет константно, пуштају муда итд
Нервирају ме статуси о пијанствима и тако то
ЈЕБЕМ ТИ ЖЕНО МАЈКУ ПОБИЋУ ГАМАД
СЛОБОДНА СИРИЈА!

Sve me nervira na tom sajtu
http://www.net.hr/

Нервира ме кад оне курвице распала избаце неку фотку а онда јој њене другарице у истом стадијуму курварског распадања остављају коментаре, па срце, па пољубац, па им онда ова главна курвица што је њена слика узврати истом курвинском мером, срчићима и пољупцима.

Ја то волим, онда могу и њихове сисе и буље да чекирам...

Sajtovi koji traže od mene da isključim adblock, torenti kad zablokiraju bez razloga...
Konkretno na Vukajliji, likovi koji se uvlače drugim likovima koji su ovde šatro dominantni, pa samo klimaju, sa okicama koje se sjaje i dodaju +31541268 na sve što 'faca' kaže, jednostavno ne kapiram koja je poenta toga i kakvu satifsakciju pronalaze... Ovde se jedva suzdržavam da ne imenujem.. :)