Prijava

Predlažem da Kajzo stavi tačkicu, kružić, kraj imena nečijeg profila (ono kad kliknemo na profil pa nam otvori tu stranu, kontate?) ne da bi razdvajao pravoslavce i muslimane već da vidimo ko je online a ko ne. Zeleni kružić za online, črveni za offline.
Mislim da je sadašnji princip - POSLJEDNJA AKTIVNOST PRIJE pa toliko i toliko minuta zastario i nije relevantni faktor. Vako fino znamo da li je neko online ili nije.

Često se desi da nam je neko hitno potreban na PVT-u i pošaljemo mu poruku, on aktivan zadnji put prije minut i onda izduvamo kitu jer se izlogovao. Vako znamo šta da očekujemo.

To je fora na forumima, kraj avatara stoji ONLAJN ili OFLAJN i bilo bi i estetski i funkcionalno, više drugo no prvo.

Ал ја вооолим овај ретроо! х))

Eto to sa peveteom se meni desilo, vidim poslednja aktivnost malopre, pošaljem pevete, a ono sledeća aktivnost posle 4 dana.
Elem ja sam za, novotarije su mi zanimljive.
---
E da, i pre Kostića sam, FAK JEA!!!

Hm, ja nikad ne obraćam pažnju ni na ovu sadašnju opciju, ali bi sa tim bilo kulje verovatno.

Predlažem da Kajzo stavi tačkicu, kružić, kraj imena nečijeg profila da bi razdvajao pravoslavce i muslimane.

da bre. mora da se zna ko je ko ovde. zelni za muslimane, a jevrejima zuta traka preko slike. to bi bilo funkcionalno.

salim se. dobar predlog.

Ja sam za ono da se vidi kad je neko editovao post na forumu...mnogi to pederski zloupotrebljavaju.

Да се стави тачка, а не би било згорег ни на форуму да буде то исто. Е да, и на чету да се лепо, што Стари Срби рекли, у ријал тајму види ко је на чету, а не да одговорим некоме ко је ошо пола сата пре.

КАЈЗЕНЕ УВОДИ!

ја и нисам за. јесте то ефектно, ваистину, али би се све више тако приближавали осталим, обичним форумима (а јес', као да је овај необичан нешто, ллолоол). кој' ће нам курац? хоће л' неко да умре ако не види певете на време?

Za! I da se uvede dugmence za sakrivanje trenutne aktivnosti ako ne želiš da neko vidi da si aktivan. :)

ja sam više za plavu tačkicu..nekako je kulja.

Нека има опција за тачкицу у подешавањима профила.

Ja nisam za. Šta koj ima neko da zna dal sam online?

EDIT:

Ja sam za, sad sam tek skontao da sam ja otvorio temu, sorry za spem, prepjan sam, malo mi se zamutilii.

tachkizza? zar nije ona dupli?

E da, i pre Kostića sam, FAK JEA!!!

Muči muku, igram Skyrim.

No, nisam ni za šta što bi otkrilo bilo kakvu aktivnost moje posete sajtu.

Zajebavam se, previše mi je to onako, njah... Fejsovski... Tviter, recimo, nema nikakav javni podatak o aktivnosti korisnika. Sviđa mi se ova naša poslednja aktivnost.

Meni je ok ovako... Što reče Aleksandar, k'o da će nešto bitno da se promeni ako neko ne vidi pvt odmah...

KAIZENE uvedi grupni pvt. Pa makar u nekavom grupnjaku da učestvujem. Ono, na četu se pojavila ekipa iz novog milenijuma, a ukupno imaju bodova, pa u stvari nemaju ih. Ali se zato šarene. A grupnjak bi bio vaistinu dobar. Pričaš samo sa ljudima sa kojima hoćeš.
A i pazi, rečem ti ovo jer me svojevremeno ubiše sa porukama na Skajpu, ceo dan svetlela ona otrovna narandžasta, a ovde me makar ništa ne bi obaveštavalo da imam novu poruku. Ajd' ljubi brat u štrokav vrat.

ne znači mi ništa, ni u džep ni iz njega, ali sam u principu za kad je novotarija koja ne pravi problem - ako programski nije teško, ne bi mi smetalo...