Prijava

Imam lap top vec oko 10 meseci.
Sve igrice su do skoro radile na maximum i sve cool do skoro.
Pocele su sve igrice da seckaju na low i da se pregrejava kompjuter.
Imam postolje sa coolerom.
Sta moze da bude problem? Prasina? ili sta?

Па вероватно прашина. Што не носиш да га мало, да простиш, издувају? Умеш ли да расклопиш чудо? Можеш доста тога и сам да отклониш само ако имаш оне курчиће од шрафцигера. Си проверавао вирусе и та срањца?

Па ако се прегрејава, то значи да нешто спречава хлађење, погледај да ли је због прашине...

Иначе, нећу да баксузирам, али је тако мој стари лап топ почео да се прегрејава, а затим и да се гаси, и када сам га однео у сервис испало је на крају да је лап топ због нечега отишао у неповрат, не могу да се сетим у чему је био проблем...

Иначе, нећу да баксузирам, али је тако мој стари лап топ почео да се прегрејава, а затим и да се гаси, и када сам га однео у сервис испало је на крају да је лап топ због нечега отишао у неповрат, не могу да се сетим у чему је био проблем...

Imam garanciju jos 14 meseci olololo mogu ga duvaju.

Брате, ладно имаш гаранцију а дошо си овде да кукаш. Или то и била фора, да знамо како имаш гаранцију? :Д Сиктер у сервис, па нек му је шта оћеш! :Д

Kurac cu u servirs, nema kod mene u grad!
Nego pitam samo da nije neki problem u sistemu ili kuj kurac.

ох, шта ја да радим? проблемчина огромна, немам лап топ.
како да решим то? без кеша некако

Украдеш. Крађа је океј, ако је у племените сврхе.

Kurac cu u servirs, nema kod mene u grad!
Nego pitam samo da nije neki problem u sistemu ili kuj kurac.

Биће да је проблем пре хардверски него софтверски...

Nemoj sam da otvaraš, nosi u servis neka duvaju, da prostiš. A najverovatnije je prašina, rekoše gore pametni ljudi.

Биће да је проблем пре хардверски него софтверски...

Sta znas mozda neki virus ili nesto jebem li ga...

Nemoj sam da otvaraš, nosi u servis neka duvaju, da prostiš. A najverovatnije je prašina, rekoše gore pametni ljudi.

A u kurac, mora da idem u BG za usrani lap top..