Prijava

Кој врх! Ја бих ово у одабране!

Covjece koliko ovdje ima legendarnih defki, imao sam i ja jednu namjerno smisljenu da bude glupa, odnosno vise njih, mislim glupih, samo je ova bila planirano glupa, ali je obrisase... :)

a sta ove su neplanirano glupe?

Ne, ali ja razlikujem tri vrste gluposti: nevinu glupost (one stvari koje su same po sebi glupe, tako da ih kontas i znas da tu nema lose namjere, jer znas da je neko takav i sta ces mu, tipa one sto je iz Koreje pa sto ovdje uci srpski, pa je nesto definisala, ne mogu sad da nadjem), namjernu glupost (neko namjerno napise nesto glupo da bi ispalo zanimljivo, tipa defke "Vidi mali ker" ili ovaj havarija-lik na par postova ranije) i glupost u uzem smislu (to je prava glupost, odnosno kada neko zaista ispadne glup, a nema namjeru da to uradi, tj. oni koji se prave da nisu glupi, a u sustini jesu). Ovdje ima sva tri tipa definisanja.

Ne, ali ja razlikujem tri vrste gluposti: nevinu glupost (one stvari koje su same po sebi glupe, tako da ih kontas i znas da tu nema lose namjere, jer znas da je neko takav i sta ces mu, tipa one sto je iz Koreje pa sto ovdje uci srpski, pa je nesto definisala, ne mogu sad da nadjem), namjernu glupost (neko namjerno napise nesto glupo da bi ispalo zanimljivo, tipa defke "Vidi mali ker" ili ovaj havarija-lik na par postova ranije) i glupost u uzem smislu (to je prava glupost, odnosno kada neko zaista ispadne glup, a nema namjeru da to uradi, tj. oni koji se prave da nisu glupi, a u sustini jesu). Ovdje ima sva tri tipa definisanja.

Ovu bi svrstao u ovaj treci oblik gluposti http://vukajlija.com/i-bez-tacke/545950

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Nači nevera! :)

ova "kosa" je bas treci primjer gluposti...
sophy kobjasnjava! :)

zvanicno se serem na vukajliju iz 2008 i 2007 a mozda i iz 2009.
pa bre, kakva govna su tad prezivljavala i to sa kakvim jebenim skorom. ja se sad userem dok napisem nesto i jedva prebacim 15 a ovi se pucali pajdom pa onda izdobijani dolazili ovamo i guzicom kucali defke na koje bi danas i posterdzije od transfera dobijali prolivcinu.