Prijava

mislim da bi pre otisao u tractor sazi da bude pomocni trener nego da preuzme reprezentaciju posle krstaje imbecila.
ovo cempionsip mi je nekako najrealnije.ili neka segunda.

или паћо чак што да не.

jedino ako je mongoloid da posle premijer lige dodje u jsl.

па можда му понуде више од хадерсфилда шта сад џД
а ранијери је преузео Фулхам тако сам прочитао негде, нисам сиг јел истина

А па супер онда, има да се извуку са дна сиг,

Žreb za evro, u kvalifikacionoj grupi smo sa Portugalom, Ukrajinom, Litvanijom i Luksemburgom mi smo jedna od onih ekipa koja je valjda već obezbedila barem plejof.

Znači li ovo da napokon idemo na evropsko dogodine?

Ko nije gledao arsenal Totenhem da pogleda, dugo bolju tekmu nisam gledao

ма сва три меча ПЛ прштала
, али арс тот брука кидање.
Уводи се нпвп такмичење под крилом УЕФЕ. Лига Европе 2 зваће се, у промет се пушта чини ми се 2021 год господње.

То за екипе типа Тре Фиори?

да колико сам схватија, те са слабијим коефицијентом, малта, исланд, горепоменути СМ, итд.
као да и те екиче играју нешто, значи као ФИБА ЛШ у кошарци отприлике.

Хах, па то је сјајно. Још ако то неко буде хтео да преноси, радо ћу погледати епски окршај између Сан Марина и Гибралтара. Мислим да нико никада није ни видео те утакмице са њима, сви увек сазнају само коначан резултат. Празник фудбала у најави.

Odlicno,ionako 70 posto utakmica grupne faze le ne moze da se gleda bas fali jedno jadnije takmicenje

Лол, па то ће бити понедељком, највероватније, поподне кад им играчи дођу с посла..

Здраво Петре, коначно можемо да наздравимо за Вељково здравље

Prvi novi Intertoto kup osvaja Njukasl na celu da Rafom Benitezom, you heard it here first.

Волиа сам пратит интер тото купа, они увек први кретали да играју после краја регуларне сезоне. Сећам се ОФК играо са некима из Финске или Естоније, Беквалац држи конференцију, СОС пушта снимак.