Prijava

Desi Manča mali Manča

Desi Deki ljubi te brat

Mislim bukvalno desi lolo znam da si svetski čovek

Hahaha evo me u Lazarevcu gajbi

Jesi li pozavršavao škole? Prcaš li šta? Ima li hemije kakve? Radiš li ili si i dalje bogat?

Kreativno ubijam vreme u pauzama od učenja.

Sad bi trebalo da završim za dvaes dana tipa, slabo jebem srećno sam oženjen, hemiju batalio hahah, živim od stipendija i na staru studentsku slavu lolo staviće me roditelji u top, krećem sa šljakom od septembra. :((

Desi ti bio sve ove godine
Planirao sam da krenem da cimam ljude za Vos reunion neki kad ovo završim oš biti tu

Bio svuda, najviše Dnha i Bar. Tu sam do kraja juna pa malo Dubaji par meseci pa na zimu opet ovde.

Luka Jović zvanično u Realu

Nije nego je u sandali

juce sam malo gledao portugal svajcarsku.po sastavima vidim da su ozbiljno shvatili utakmicu.
veceras moze da bude dobra tekma holandja engleska.nisam tacno siguran ni za sta igraju.

Bore se za 10,5 miliona eura i sve 4 repke imaju osiguran baraž ako kojim slučajem direktno ne izbore EP kroz kvalifikacije.

na ovo evropsko je teze ne otici nego otici.
a sta mi onda tu radimo?bili smo prvi.treba sa bugarima ili kim vec da igramo.ako ne prodjemo kroz grupu onda igramo ili pre toga igramo?

Da,ako ne prođe Srbija grupu,ima osiguran baraž sa Norvežanima ili Bugarima,sve ovisi o njihovom plasmanu u kvalifikacijama.

ok.hvala.
nisam znao da pobednici iz A grupa igraju neko svoje razigravanje pre svih,pa me je to malo bunilo.
u svakom slucaju,ne moze se lakse ici na evropsko.svi vole pare tako da su kvalifikacije kurac kao i sto ce biti i prvenstvo.barem dok ne ispadnu lihtenstajni,bugarske i srbije (?).
ocajne su grupe.jos prolaze prve dve reprezentacije da docekaju jos ocajnika iz baraza.
evropsko u21 je dobro.samo sto je i to sjebano sa samo 3 grupe.da su normalni,pa ubacili i cetvrtu,bilo bi bolje od ovog,da kazem regularnog.pocinje za desetak dana.

ozbiljan fudbal se igra na u21.
ukoliko osvojimo jedan bod u 3 tekme.mozemo to smatrati ok rezultatom.