Фудбал

  1. погледаћу исечке
    де је тај пакао ла кок арене бре 2 0 ајде најопаснији резултат стиже се то

  2. To je samo da se ciganšture ponadaju, u drugom poluvremenu ih gazimo kao veoma plitak potok.

  3. kamenofile siđi posle tekme traži Hađija da uzmeš autograf

  4. 1010 ljudi u grotlu Le Kok arene. Ne skidam pogled s Hađija

  5. ACL povrede mu ga daju po gasu baš kod top tier fudbalera, jedva da krenula sezona a prejebali se već Kurtoa, Militao, Mings, Fofana, Buendia, Timber i dr.

    nisam znao dal ovde da okačim ili na vaccina temu

    pametnom dosta

  6. bože kako je kurtoa loš golman a na glasu kao neki kurac najbolji baš ga ne volim nešto

  7. meni legit on jebem li ga, ima si neke svoje kikseve i momente ali kad ga brani onda ga brani

    ono finale protiv liverpula jedna od najboljih golmanskih partija koje pamtim da sam vidio ikada

  8. ko prenosi superkup

  9. предивна ТРИВЕЛА од овог румунског кварежме

  10. eo ima i na rts jbt od njih vise ne ocekujes bilo sta da strimuju

  11. a i odviko sam se od iritantnih glasova strajnića i ekipe naviko sam na ove arena newfags

  12. Добро је да и ми сиротиња гледамо мало фудбала

  13. gvardiola doveo gvardiola koji je jedan od najperspektivnijih svetskih štopera i stavlja ga da igra levog beka LOL

  14. ало гвардиол де ти одбрана мислиш да си неко јаје ако си плаћен 90 милијона
    гвардиол је неко ванбрачно дете гвардиоле сигурно

  15. celava prevara oce pokae da je zajeban pusti ti sta si igro mali do sada ajde na bekaca

  16. Bez trofeja za šiti ove sezone. Ovo večeras možda uzmu doduše, i tjt

  17. A logičnije je kad nema krštenog igrača za levog beka da gurne Akea tamo jer je crnac, šta eksperimentiše sa ovim koj moj kurac

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.