Фудбал

  1. Ma kaki grki isibala ih saka huligana

  2. Najjace mi sad ovo oko ovih uhapsenih huligana, roditelji traze da ih vrate nazad, drzava duradi nesto haha ja ne bih imao obraza da izadjem u javnost da znam da mi je sinčina nasilnik koji ide u drugu državu da pravi sranja

  3. Ti bi bio zaeban calac. Kace vrati e mali od sad domaca liga jasno no inozemstvo surdulica pecinci tako to

    Odradice politika svoje pustice kune croasani el nisu to bilo cija dijeca cim se bune toliko tj daje im se prostora

  4. Eo sindexa

    hrvatski premijer Andrej Plenković u ponedjeljak odlazi u Grčku, a sa sobom će povesti ministra pravosuđa Ivana Malenicu i ministra vanjskih poslova Gordana Grlića Radmana. Tijekom posjeta planirani su bilateralni sastanci s grčkim kolegama, a glavna tema razgovora bit će neredi u Ateni i situacija s Boysima koji su trenutno pritvoreni u Grčkoj

  5. True calac plidu dingospow > hrvatski calci hotuli

    I ja mislim da ce ih deportovati, sta ce im masa stranih huligana koje moraju izdrzavati, drzati u posebnim celijama i osiguravati da ne dodje do krvne osvete i ubistava sto bi dodatno zakomplikovalo stvari

  6. Bolje ovako mars iz drzave zabrana ulaska kraj price caoss

  7. Da ovako su im digli cenu cim ap mora dolece jbg. Mora neki balans da se napravi izmedj grckih avg hotula javnosti i usreciti kroasane hotule a grci da to naplate.

    Jbt da je legalno lincovali bi ih sve samo za politicke poene i jedni i drugi

  8. Ne znam brt, možda odluče napraviti primer od njih, da stoci bilo kojoj ne padne išta slično na pamet.

  9. Locked up abroad, neprijatno iskustvo, posebno sto nemas posjeta i sto nema paketa bukv nicega kao kad robijas u svojoj drzavi i gradu + ovi su strani huligani bukv drzavni neprijatelji ono mogu misliti sta bi bilo da ih pustis medju te grke dole jbg grci su ko turci mnogo prgave naravi posebno ta sorta iza resetaka sto boravi

  10. Huligane svih vrsta zatvarati u zatvore država trećeg sveta.

  11. Pa sto su se mejmunisali mejmuni jaka muda. Bice to ok, sirotilja ce najebati po obicaju ostalo ce se isposluje. Prilika za diplomatiju ne treba brinuti za njih bukv

  12. Teško mi je da poverujem da ovo izgovaram, ali Juve izgleda dobro.

  13. ХАхахахахахахаха
    АЛЕГРИ ЕФЕКАТ

  14. juve uvijek izgleda dobro do marta otprilike

  15. Ma kakvi ovo sad izgleda kao ozbiljna ekipa, Vlahović i Kieza zdravi, Kvadrada su se rešili konačno, mali Vea obećava jako, Mireti je sezonu iskusniji, biće dobar. Ok su sad skroz.

  16. Stankela u ferencvaros vreme za kraj karijere kad i njih usere

  17. ма освојиће све с њима он је такав тип тренера дај му најјачи тим у лиги и тоето а нешто и у европи можда уради ко са цзв
    не знам какво је стање у маџарској ко да му парира дебрецен шта знам

  18. е да и манћини није више сел италије спалети га наследио

  19. Mancini pali u arabiju mensecini

  20. Os kurac zajebat celavu prevaru. Bilde stavio kaznu trazi posle fotku

    https://twitter.com/ManCityzenscom/status/1693662628265050190

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.