Фудбал

  1. неки ђоле петровић потписо за челси голман је у питању из америка долази

  2. Opa postoji sansa da imamo dobrog golmana

  3. после милион година да врв буде собар ниаам знао ко је лик бранио за чуку дуго и отишо у УС неће наравно бранити у челсију ал можда буде први голман порта догодине

  4. Nikad zdraviju konkurenciju nismo imali među golmanima bukv
    Dmitrović, Milinković Savić, Rajković, Kovačević, Radunović, Svilar, eto sad taj anonimus

    bolje to nego svaki meč da strepiš kako će mustafa da zasere

  5. рајковића елиминисати са списка под хитно

  6. Dmitrović, Milinković Savić, Rajković, Kovačević, Radunović, Svilar, eto sad taj anonimus

    Stojkovic koji brani u zivotnoj formi gleda i neverue cc

  7. pa ne čudi me da mu životna forma došla s 4 banke
    ulazi u
    P R A J M
    R
    A
    J
    M

  8. golmani su kao vino xd

  9. stojke avangarda otišo u arabiju pre nego što bilo kul

  10. bukv, da je ostao u zvezdi upinjo bi se da bude rezerva u nekom groningenu ovako kao pripardnik avangarde sto kazes prokrcio put kristinama i nejmarima

  11. Koja je fora da ga zovu Mustafa, jel neka islamofobija u srba, ili je ozenio muslimanku ili je igrao po turskoj, sta je razlog sto ste mu dodijelili to ime koje znaci ODABRANIK

  12. прешо из цзв у пар и претио да ће се одрећи српског пасоша МУСТАФА СТОЈКОВИЋ његово је име, штета што је у оно време било помпе око његовог преласка из цзв у пар човек је медиокритетан голман

  13. Ne dirajte coeka krv mu je crveno bela partizan nikad. Poturica klasik

  14. Prešao iz cz u par i oni ga prozvali mustafa lol logike bez no dobro

  15. Kao prodao veru za veceru zato sto je presao iz jednog u drugi klub jbt stvarno su ti navijaci ograniceni mozgovi

  16. iz filma boj na kosovu pliduuu
    onaj vidar Bogoje što primi islam pa promeni ime u Mustafa i postane hećim

  17. Taj rad stim da je on kenjo kako nema sanse nikad predje bilo u nekoj trash emisiji ima na yt samo crveno bela krv

  18. Eo vidim sad seru Jakirovicu sto je otisao u Dinamo brt ljudi rade svoj posao sta se lozite da nekog boli kurac koga trenira svako je odnekud dosao, ne znam mozda ja nisam navijac pa ne prepoznajem izdaju

  19. хахахахахах сећам се те емисије има на јт врв и даље
    срамота што је бранио за србију толико дуго бедне голмане смо имали у последњих 20 год али он и рајковић су у врху листе

  20. ne znam mozda ja nisam navijac pa ne prepoznajem izdaju

    па то је у питању јбг не може сватко да разуме а и за кога да навијте у босни за сарајево

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.