Фудбал

  1. ograničene glave svakako ti trogloditi od 'navijača'
    aj bar da prešo u neki trabzon ili bursu pa da ukapiram analogiju ali u istom gradu je ostao imbecili

  2. Ne radi se tu toliko o navijacama ovo je vise stvar karaktera. Lik ispo jaje za sva vremena. Tovari ovaj plidu ko konj kao presao u islam lololo postae true troll

  3. Samo TM87

    Edit: ovo kazem na vuzijevo ovo gore

  4. ma ne kapirash ti to plidu bolan to ti je ko da je prešo iz želja u veljo kapirash

  5. aj bar da prešo u neki trabzon ili bursu pa da ukapiram analogiju ali u istom gradu je ostao imbecili

    јбг српска лига тада била у рангу косовске и молдавске уз свемоћни доминантни партизан па га нико није хтео нико није ни скаутиро нашу лигу и ако је био реп голман

  6. јбг српска лига тада била у рангу косовске и молдавске

    za razliku od sad kad cveta

  7. Niko da mi napise “ma ne kontas zato sto si ti poturica tebi je to normalno” bukv smo postali previse tolerantni prema pliduima kojekakvim

    Ne ozb sve bih ja to razumio ali to gradsko rivalstvo mi bas ide na kurac ono osjecam da su i ti igraci u nekom stalnom grču kako će ko tumačiti njihov potez kao neki zarobljenici idi u kurac ako ti se igra u partizanu idi jebi mater doci ce neko bolji

  8. za razliku od sad kad cveta

    па не знам ја погледај чињенице колико њих сад иде у квалификације и у која такмичења то што су шупчине од тимова то није наш проблем

  9. . ali to gradsko rivalstvo mi bas ide na kurac ono osjecam da su i ti igraci u nekom stalnom grču kako će ko tumačiti njihov potez

    A u picku twinsi se bas otimaju za igrace jedni od drugih eo paca ganja kangu vec 5 god.

  10. De bre do skora smo bili 11 u jevropi ja ne znam cemu kmecanje na domaci fudbal

  11. наш проблем

    čuj njega naš problem šta se identifikuješ bre sa komunjarskom kurvicom zajebi to

    ŠTA SI TI NEKI U19 FITNESS COACH NA PLATNOM SPISKU KLUBA KOJ KURAC

  12. замена канга у партизан а онај начо код нас

  13. čuj njega naš problem šta se identifikuješ bre sa komunjarskom kurvicom zajebi to

    ŠTA SI TI NEKI U19 FITNESS COACH NA PLATNOM SPISKU KLUBA KOJ KURAC

    хахахах па добро ти се идентификуј ни са ким мене боли курац клуб је клуб и за њега навијам а иди реци то за идентификацију некоме у енглеској добио би батине врв

  14. pa u engleskoj se identifikuje proppa geezer koji rođen 300 metra od stadiona išo sa ćaletom na tekme ima sezonske karte

    ako je i u tvom slučaju ista situacija onda se ispričavam understandable have a nice day

  15. Ne bi dobio batina, smoleman ne bi isao ne tekmu on bi setao oko stadiona stay calm

  16. па сваки навијач на северу па и југу ајде код гробара иду на текме од кад знају на себе ето идетификовали смо се амин

  17. Neam pojma prihvatam prozivke na racun crvenog twina, ipak smo izdigli ligu na 11 mesto u jevropi dva prectavnika u ls ovo ostalo nisam ni pratio.

    Jebiga ne moz jedan sve iscupa sve ima svoju granicu

  18. Za kog ti navijas caro jel za backu topolu

  19. за јавор сто посто

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.