Фудбал

  1. кад нешто мрзиш аххахахаха

  2. Ibrahimović ledjenda ode u Italiju i igra i za Juve i za Inter i za Milan. Čovek veći od svih tih sranja.

  3. Tamo nema duse vec dugo dugo

    Da se ne lazemo nije isto, posebno ovako srati fazon mrzim partizan prvo nadrkas grobare nalozis cigane onda odes u tu kucu i fazon eo sad branim za vas

    Mustafa true 100% prooved

  4. пређи из боке у ривер мустафа завршио би ко ескобар на СП 94 или кад је већ ассасинован
    у врелим градовима и државама се то не ради не мајмунишите се

  5. Paz da je oco u fazon ferencvaros bio tri sezone propala karijera doco u crnog twina ok seljanluk al bukv nikom nista ovo se ne radi bio top golman i presao jer je partizan valda igrao ls te godine nisam siguran

    Dakle politicka igra paci trebo jak golman

  6. некад ми за неке вујаклијаше требају титлови да би разумео шта пишу ал ајде

  7. ипак је стојке одбранио пенал неком подолском или швајнштајгеру тамо 2010е
    то је као онај родригез што је дао добар гол 2014 па живи од неке полу старе славе

  8. Uu to je vec cheesyyy potez

    Edit: ovo carino da je ošo zbog da igra lp

  9. nikada ne oprostiti debilcini nase ce sjene hodati po gol liniji plasiti gospodu juriti spodobu

  10. Spasio nas je tu sa svabama u africi hvala mu to antara vodio

  11. Niko da mi napise “ma ne kontas zato sto si ti poturica tebi je to normalno” bukv smo postali previse tolerantni prema pliduima kojekakvim

    hahaha bukv hotuli nemaju muda

  12. Mrzi me da citam sve, ne znam jel ova diskusija potegnuta jer je cara aka indijac sa bradom presao u partizan, izvesni Zahid

  13. не него се плиду пита што стојкета зову мустафа па му ту ми објашњавамо а он као не конта то ривалство зашто прелазе из клуба у клуб итд ето

  14. Gabri Veiga u al ahli a već je imao dogovoren prelazak u napoli i onda uskočili peškiroglavci ponudili mu ko zna kolku platu.
    Ovo je već druga priča, nije neki washed igrač, propalitet pred penzijom ili srbin, ovo je jedan od najtalentovanijih veznjaka u evropi i ima samo 21 godinu i odlučuje da ključni period karijere provede u arabiji.
    Nadam se da neće i drugi da pođu tim putem.

    Ščensni i Zielinski kategorički odbili bilo kakav transfer u saudiju kažu ma zaradili smo mi već dovoljno para.
    Based poljaci

  15. Poljaci su zeloti kad pogledas

  16. Kao sa konjima trkačkim da trguju, bukvalno.

  17. Livaković u Fenerbahčeu, a imaju i slovenca jednog

    fale im samo jedan milogorac i jedan monkeydonac i eto voza za jugoslaviju

  18. Au mitre sta te snadje umesto sa nejmarom da pikas yoga bonito fudbala saces skamilama piti caj od kamilice

  19. monkeydonac xdd

    north monkeydonac da se grci ne ljute

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.