Фудбал

  1. 627
    пређи из боке у ривер мустафа завршио би ко ескобар на СП 94 или кад је већ ассасинован
    у врелим градовима и државама се то не ради не мајмунишите се

    Батистута, Каниђа, Балбо (и сигурно их има још гомила) се не би сложили....

  2. Samo Gabriel direktno iz jednih u druge

    big dick move

  3. Da ne lažem, ima izvesnog šarma u tome - dvojica do juče musavih Arapa, usred Engleske, nedeljom posle ručka odu na etihad (lol) da gledaju kako njihovi momci trče za loptom, jednako kao što su njihovi očevi i dedovi gledali trke kamila, komentarišući verovatno - vidi nas...To prvo, drugo, kuknjava kojekakvih radnika u fudbalu, naročito engleskih, kako je fudbal izgubio dušu, strast i smisao kad svi idu kod Arapa da budu plaćenici, kao da su za Čelzi i Totenhem igrali iz ljubavi i ubedjenja, a ne zbog dobrih ugovora i love.

  4. U nekom paralelnom univerzumu, sedimo Zapat i ja na vukajliji i svadjamo se ko je bolji, njegov Haverc ili moj Nketia. Tako dve nedelje, i onda mi njeygov Haverc zavuče u 87. za pobedu, a Celt i Šmoklja me posle sprdaju kako sam majmun. Tako ovi otprilike, samo u RL.

  5. А добро, Енглезе контам (не оправдавам кукњаву јер су то професионални играчи, наравно да ће ићи за бољом понудом, али их разумем), имали су профи лигу још док је нама владао краљ Милан....

  6. лапорт из ситија у неки арапски клуб

  7. криховиак исто отишо у арабију и жорж жесуссссс тренер јуу

  8. Bombaš ako si živ, trepni tri puta.

  9. хахахахаахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахаахах

  10. гледо сам текму срећа па нису примили 9 голова, а норсјеланд је изгледао као галактикоси протов ових аматера

  11. нема везе није паћо једини тим који ће вечерас примити 4+ ту је и један чукарички да их надмаши

  12. Biće zanimljivo šta će se dogadjati u bg na stadionu, u drugoj.

  13. ништа биће празан као и увек

  14. Ako ne naprave neku pobunu sad posle ovoga, onda stvarno

  15. а ла погба

  16. Šalke 04 > Partizan 05

  17. Boze i taj Nordsjeland, umesto sto trosi pare na skole fudbala, transfere, koliko je mogao dece da nahrani....

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.