Фудбал

  1. Luis Zečević Džon, zapamtite to ime

  2. немој сине да се зајебеш

  3. mali je dobar igrac mali je pouzdan igrac

  4. Mali izgleda ko tentacion, preseče me

  5. 627
    зашто?

    bila 50-godišnjica izdavanja albuma dark side of the moon a Salernitana je najbliži klub iz serije A do Pompeje, a ovi tamo održali legendarnu svirku

    tako mi makar reko redit

  6. аха ја гледам шкк

  7. bila 50-godišnjica izdavanja albuma dark side of the moon a Salernitana je najbliži klub iz serije A do Pompeje, a ovi tamo održali legendarnu svirku

    tako mi makar reko redit

    ja sam ovo video na tnjiteru i gledam komentare niko da kaze o cemu se radi, redit > tnjiter

  8. obj koga boli k da gleda ls na rts utorkom ako ne igra zvezda daj film neki

  9. Šmole kako se zoveš na reditu da se dopisujemo

  10. Ovaj belingem je bolestan

  11. јебач пресретач
    Šmole kako se zoveš na reditu da se dopisujemo

    ne padam više na taj phishing otkad sam prihvatio zahtev za chet sa u/tightpussy97

  12. GUNDELJ STRELAC OJ HA

  13. Smole bi skino ovo za sevilju

  14. Uzeše naši Mufc lool

  15. Ten hag be like: tose nisam nado

  16. Udrogirani bavarci ruku pod ruku s uefa mafiu

    Kao nešto var gledao kod ovog drugog gola i sve bilo regularno, Muler najlaganije srušio odbrambenog rukama
    Mrš bando

  17. Манчеста’ пропо

    Idemo lajk za sve nas koji smo pomislili na cuvenu defku GALATASARAJ kad smo videli ko igra xd

  18. 10 hug će radije otkaz da dobije nego da uvrsti Harija 'Čelenku' Megvajera u startnih 11

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.