Фудбал

  1. Eto ti, piše lepo. I edukuj se van Vikipedije, mator si čovek.

  2. I nemam ja šta da se tripujem oko veličine Mančestera kacam bio dva puta u Mančesteru i kad znam šta ljudi po Engleskoj pričaju kad kažu da je drugi najveći grad u Engleskoj. Ne iznose se informacije sa interneta tako samouvereno.

  3. Ma da, znaš ti šta ljudi u Engleskoj pričaju...

  4. Čuj sad. Kako se nećeš tripovati kaci mislio da Mančester ima više miliona stanovnika. Moraš se tripovati, znam da ti je teško shvatiti da je to malo veći grad od Banja Luke.

  5. a te price su tacnije sto ljudi pricaju nego validni podaci

  6. Piše lepo šta je Grejter Mančester i koliko stanovnika ima, pušite kurac, odo'.

  7. TAKOE MANČESTER JE GLAVNI GRAD, GLAVNI GRAD, MANČESTER JE GLAVNI GRAD U LONDONU ŽIVE PIČKE! LONDON CEO NA KURAC MI SEO OPAAAA!

  8. I nije isto kao Pančevo i ti kurci, kad je ova konurbacija pokriva 3 puta manju terotoriju nego beogradski okrug. I šta koji kurac tebi objašnjavam išta.

    EDIT: Svaka čast, Tucani, mnogo mi znači to. Ali nije Mančester glavni grad, nego London, uprkos svemu, jebiga.

  9. Nemoš edukovati seljaniju.

  10. Al brate zamisli Rad sa Banjice i Voždovac su iz većeg grada nego Junajted. Gadno je to.
    Daj bre Mannčo mojne si na kraj srca, zezamo se malo. Al činjenice su činjenice.

  11. Mančester je baš mali grad. Tužno. Ali dobro iz mali klub ide i mali grad. So true.

  12. туцани ок аргументација али сам већину реко на претходним странама. суштина је да реал ту иде корак даље и продубљује тај модерни трип.

    па јебо вас коњ јесте манчестер од 2 и по милиона него не знате шта значи метрополитан ериа, видиш да је и УРБАН 2,5 мил а КАУНТИ само још 100 иљада више.

  13. иначе тајландска принцеза опасна пичка а највероватније није ни трансвестит чак.
    http://www.pattayamail.com/703/pictures/f1-11-703.jpg

  14. Lolololo To Pinki
    http://www.youtube.com/watch?v=p8PE1DBlAVE
    Ovo je Bekam prešao u Real pa pustio u kafani lolo

  15. lololo Pinki i Sanšajne
    Davide ok ako tako misliš al ja cenim da je mnogo veći problem kad kao City, PSG i Monako, Anži itd rokaju pare koje daju Real i Barsa s obzirom da za razliku od ova dva kluba oni ne mogu ni u snovima da povrate uloženu kintu. Mada ne smatram ni to uništavanjem fudbala jer se tako pojavljuju novi konkurenti, novi jaki klubovi koji konkurišu na titule na svim frontovima. Ne može to da bude loše po atraktivan fudbal mada jeste loše po manje klubove koji sve više padaju. Mada može da bude i dobro jer će onda ti klubovi da se skoncetrišu na pravljenje svojih igrača i da ih kasnije za masne pare uvaljuju velikanima. Meni je veći problem kad Real, Barsa, Bajern pokupuju sve što vredi u njihovoj ligi i tako sjebu konkurenciju na domaćem terenu. Više je uništen fudbal time što Real kupi nekog iz domaće lige za 20-30 miliona nego time što je uzet Bejl iz Totenhema za 100 bar je to neko moje mišljenje. Totenhem je uložio tih 100 u nova pojačanja i teško da će da postane slabiji nego što je bio a Malaga će Iska da zameni kurac malo a Malaga je direktan konkurent Realu dok Totenhem nije.

  16. manco, cuo sam da si isao u mancester?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.