Prijava

Пошто ме мрзи да вам објашњавам шта је мој предлог, ево нацртао сам вам. Погледајте.
http://img141.imageshack.us/img141/6914/remeobjasnio.jpg

Е да десни клик. Копирај УРЛ адресу слике. И прекопирајте горе. То ме мрзи да вам цртам. Биће већа слика.

Jebote, meni ni nacrtano nije jasno...

Šta predlažeš, konkretno?

edit: podforumi koje pratim? sad sam video šta oćeš...

Да уместо последњих активних буде десет тема из подфорума које пратимо. Отприлике. :)

А да буду три последње активне.
Јебига не знам добро да цртам, очигледно.

Da se prate teme?

Или подфоруми, свеједно. Прелило је.

Каква коренита реформа!

Анте Марковић би бијо поносан!

Da se smanji ovaj meni sa poslednjim aktivnim temama, a da se doda "Poslednja aktivna tema - Podforumi koje pratim"

Pa lepo postuješ u toj temi i onda je pratiš. Ne ovako da gledaš iz prikrajka. :))

Хахах. Реме, ко ти сипао дрогу у хероин?

:)
ma mene nervira što u temama koje pratim, to jest u temama na koje sam odgovorio, ne mogu da nađem svoj post, kad se vratim posle dužeg vremena, nego me vraća na zadnji...oću link ka mom postu...eeeeej...ili ja ne umem da ga nađem :)

Ja sam za ovo, mada mi je forum u zadnje vreme totalno nebitan.

Pa to bi valjalo za petoricu forumdžija koji istovremeno pišu na 25 različitih tema,...

Не бре. Не разумеш. Нећу то. Хоћу да видим бре шта се дешава рецимо у одређеном подфоруму, а не конкретној теми. То је то. Решило би нас мука и присилног читања "занимљивих дефиниција", "антимодераторско, сераторских дефиниција", "хејта на наше дефиниције", и осталих ђубре тема. Ето толико.

A koga ti to blagosiljaš, macane?

REME BLAGOSILJA!

Хахах. Реме, ко ти сипао дрогу у хероин?

То се и ја питам. Хоћу још. Елем, без спема. Шта мислите о овоме?

Аааааааа.
Па мог'о си одмах да кажеш, цртање ти очигледно није помоглололо :)

Ја сам за.

Да сам писао, ова тема би сада имала један пост.
Тако да је ипак цртеж био неопходан.