Prijava

Планирам да узмем ову глупост како бих могао да нолајферишем и напољу, али неке ствари са њиховог сајта ми нису јасне, па би било кул кад би ми неко ко се разуме помогао.
Нпр. хоћу да уплатим 1ГБ(месец дана) за 900дин. Да ли имам спорији нет кад потрошим тај пишљиви гигабајт, или немам ништа?
То за спорији нет ми је пало на памет јер у пакету постоји нешто гратис. Купиш модем, добијеш 4ГБ за два месеца, и ако потрошиш пре него што прође то време, смање ти брзину протока.
Можда размишљам логично, а можда сам много глуп.

И још једна ствар; да ли је можда боља постпејд верзија? (Зашто?)

Хвала унапред. :)

ja sam imala msn-ov postpejd i sranje je stravično... ništa gluplje nisam posjedovala u životu svom
e sad kako ovo funkscioniše, ne znam jbg

Мтс?лоло
А што не ваља?

pa zato što im je pokrivenost 3G signalom prejadna, tako da taj net nije baš nešto mobilan, to me najviše nerviralo, a i strašno je spor....
a kao imaš mapu na kojoj možeš provjeriti pokrivenost
http://www.mts.telekom.rs/index.php/Mapa_pokrivenosti.html , to je ta mapa, al lažu skotovi... malo stvari me može iznervirati, al taj net me toliko nervirao da sam znala pizditi do suza :)))
e sad, ja sam to imala prije neke 3 godine, možda su to sad popravili

:)
Јебем ли га, ваљда је доста нпредовало од тад.
А што се тиче сигнала, сигурно има у БГ.
Али ме конкретно занима ово

Да ли имам спорији нет кад потрошим тај пишљиви гигабајт, или немам ништа?

NEEEE!!! Ne znam kako ide kod tog pripejda, imala sam postpejd, ali oni uvek nađu način da ti se napiju krvi. Uzmi neki wi-fi adapter i kradi, svuda ima genijalaca koji ne znaju da stave šifru a imaju bruka dobar protok. A i po parkovima obično ima besplatan net, po kafićima isto. U vukojebinama ti svejedno ne bi radio telenor.

e pa na ovom mom kad potrošiš više od tog gigabajta ne bude sporiji nego ti naplate, račun ti dođe veći.... vjerujem da je tako i sa telenorovim, a kako pripejd radi, jbg, ne znam
edi brate nazoveš telenor pa pitaš :DDD

NEEEE!!! Ne znam kako ide kod tog pripejda, imala sam postpejd, ali oni uvek nađu način da ti se napiju krvi. Uzmi neki wi-fi adapter i kradi, svuda ima genijalaca koji ne znaju da stave šifru a imaju bruka dobar protok. A i po parkovima obično ima besplatan net, po kafićima isto. U vukojebinama ti svejedno ne bi radio telenor.

Баш Теленор постпејд? И не ваља?

e pa na ovom mom kad potrošiš više od tog gigabajta ne bude sporiji nego ti naplate, račun ti dođe veći.... vjerujem da je tako i sa telenorovim, a kako pripejd radi, jbg, ne znam

Па вероватно ништа не добијеш.лоло

edi brate nazoveš telenor pa pitaš :DDD

А знааам, не могу. :В

Uzmi bas ako moras. Jeste da telenor ima bolju pokrivenost od mts-a, ali je isto sranje. Imala sam to cudo 6 meseci, jer je toliko ugovorna obaveza (bar je bila, nemam pojma da li su nesto menjali posto stalno imaju neke promocije) i jedva sam cekala da se otarasim toga. Jbg, u datom trenutku je to bilo jedino resenje za imati net.
Ako hoces pripejd varijantu, kad potrosis gigabajt nemas nista, automatski te izbaci iz sistema. Kako radi postpejd nemam pojma, ali kontam da su smislili nacin da te oderu.

Да ли имам спорији нет кад потрошим тај пишљиви гигабајт, или
немам ништа?

Mislim da imas sporiji, meni je tako na telefonu. Uplatim megabajte za mesec dana, a ako potrosim pre vremena imam neograniceno do isteka tih mesec dana, ali je dosta sporije. Na sajtu im isto pise da je tako, ako sam dobro shvatila.

Sve što ti sebi uplaćuješ i kada potrošiš nema više je dobro.
Ako ti trošiš i onda čekaš račun na kraju (mislim ti od m:tel, mt:s, telenor i ti) nipošto.
Kradu ti iz oka.

Ako hoces pripejd varijantu, kad potrosis gigabajt nemas nista, automatski te izbaci iz sistema. Kako radi postpejd nemam pojma, ali kontam da su smislili nacin da te oderu.

То! Хвала!

А што се тиче брзине?лоло

Brzina zavisi od pokrivenosti. Mozda su i oni sredili nesto, to moras da proveris, ali ce ti oni svakako prodati pricu da su sve pokrili...bla, bla. Ima neka opcija, zaboravila sam kako ide da kao podesis da ti bude brzi net, ali to bas i nema neke preterane veze...Nekad vuce sasvim pristojno, a nekad ko mrtav konj. Pravilo da nema pravila, a Marfi se uvek umesa, tako da srecno ako zelis sa tim da se igras.

Захваљујем још једном, вероватно нећу дузмем. :)

Може лок!

Imao ja postpejd, nekig 5 giga mesečno i ništa pošto potrošiš. Brzina je ono, imaš do 3,6 mb/s, ali prečesto izbacuje, kuca i founduje new hardver. Govno u suštini. Ne znam kakvi su sad ovi novi koji imaju usporen protok pošto potrošiš preplaćeno.