Čudne navike, osobine

  1. KAd kenjam, mahinalno skupljam prste na nogama.

  2. U autobusu uvek se zabijam uvek u prazniji deo. Nebitno da li je to napred ili pozadi. Mozda mi podsvest na taj nacin govori da sam asocijalan.

    Takodje, ali, ovo ne bi trebalo da bude nista cudno...

  3. Kad slušam muziku sa onim velikim slušalicama, što liče na one u muzičkim studijima, uvek držim samo na jednom uhu. Drugu držim negde iznad uha.

  4. Kad slušam muziku sa onim velikim slušalicama, što liče na one u muzičkim studijima, uvek držim samo na jednom uhu. Drugu držim negde iznad uha.

    Isto.

  5. Узимам у децембру само Сникерс између Марса, Баунтија и малопрепоменутог.

  6. Сацам се сетио нечег полу чудног.

    Није да се зентам игли ал се зато зентам прљавих игли кад одем да вадим крв. Имам читаву процедуру, начи пратим сестрин сваки покрет, гледам да будем сигуран да вади чисту иглу, па док је ставља на оно, па је онда питам јел сигурна она да је то чиста игла па је онда онако психопатски гледам у очи неко време да видим дал је она сигурна да је чиста игла. Чак је смарам да предамном вади чисту иглу из оне фолије и не дам јој да је пипа ако нема рукавице. Баш је изсмарам поштено.

  7. Давид
    Сацам се сетио нечег полу чудног.

    Није да се зентам игли ал се зато зентам прљавих игли кад одем да вадим крв. Имам читаву процедуру, начи пратим сестрин сваки покрет, гледам да будем сигуран да вади чисту иглу, па док је ставља на оно, па је онда питам јел сигурна она да је то чиста игла па је онда онако психопатски гледам у очи неко време да видим дал је она сигурна да је чиста игла. Чак је смарам да предамном вади чисту иглу из оне фолије и не дам јој да је пипа ако нема рукавице. Баш је изсмарам поштено.

    :) Ауф, фрик :Р Знала сам! :Р

  8. ахаха ћути ти што правиш залихе бубамара по џеповима :)

  9. Kad sam za kompom kaps lok mora uvek da mi bude isljučen, osim ako ga ne koristim za neš. Boles'.

  10. Чим се пробудим идем на Вукајлију.

  11. Moja noga ima ovih dana jako čudnu naviku... Taman zaboravim da me boli, a ona baš tada zaboli... Divna je zaista, nemam reči...

  12. Znači u tom grču leži zec...

  13. Svako jutro gurnem prst u rč i pevam pesmu od Bore Drljače ,,Jedna mala brbljivica ti si''.

  14. Uvek ga izvadim iz pičke pre nego svršim

  15. Тражим неког психолога да ми растумачи понашање:
    Мој старији син, и његово прво летовање у турској пре 3 године (тад је имао три и по). Како оџе крену да екберају синхронизовано предвече - добија такав напад панике и плача да смо морали у то време како знамо и умемо да остајемо у хотелу где се мање чују. Ево и сад кад се сетим тих његових урлика подиђе ме језа ...
    1. нико у породици није сугестивно деловао у смислу - обрезани - турци - убице - зурле
    2. нисам националиста и не пропагирам такве теме и инсинуације ни у лудилу у кући
    3. не верујем у реинкарнацију, али тај урлик и страх у најмању руку звучи као да је набијан на колац пре пар векова ....

  16. Nemoj te me ismevati, nekada zna da zaboli, ali jako. Pogotovo kad me ponese pesma.

  17. Možda je budući pevač, pa je čuo da mnogo falširaju.

  18. Fatale, ja se usro u ćega i to kacam imo 18 pa prošli samo kroz NP

  19. Možda je budući pevač, pa je čuo da mnogo falširaju.

    Ај молим те .. три и по .. ниједно време ..

    Fatale, ja se usro u ćega i to kacam imo 18 pa prošli samo kroz NP

    То са 18 и по већ имаш палету могућности за предрасуде и подсвесни страх .. шта је он знао са три ..