Čudne navike, osobine

  1. Ја перем зубе са две четкице.

    Не истовремено, али увек две. ЈЕдна је REACH велика и груба, а друга је ORAL-B мала и може да допре до осмица.

    Не сећам се кад сам задњи пут прао зубе једном четкицом.

  2. У школи често размишљам о терористичком нападу, и на који начин бих спасао одељење...

    Иста песма

  3. У школи често размишљам о терористичком нападу, и на који начин бих спасао одељење...

    Ja uglavnom razmisljam o tome sta bi se desilo kada bi nesto tipa helikopter uletelo kroz prozor, ili kada bi se plafon srusio...

  4. Везано за вукајлију - када планирам да се одјавим, гледам да ми се бр. коментара и тако тога завршава на 0 или 5.

  5. Владимир Путин

    Pored posude sa četkicama uvek imam bar nekoliko olovaka kako ne bih morala ovo da radim. Ranije sam ovo radila, ali sam onda zaradila tripove da mi četkica bude najčistija moguća, sad je pre upotrebe operem pastom bar dva-tri puta, pa je ne koristim kao gumicu. Nikad ne vezujem kosu gumicom ili šnalom, samo olovkama, stapićima, kablićima i inače bilo čim što mi padne pod ruku, a može da veže kosu.

    А кад идеш у град или школу/факс јел имаш неку фенси оловку "за показивање" фазон црно-жуту Штедлер хб 2 оловку или пак неку хромирану Паркер хемијску? Или то раније каци везивала четкицом, јел си имала неку надркану Колгејт екстра клининг од посебних влакана сибирске поларне видре?

  6. Sta sam zaboravio u mom prethodnom postu:

    Ne mogu da pojedem jednu krem bananicu. Nema sanse, znaci 2 minimum. I moraju da budu otvorene i pojedene s one deblje strane.

    Kada citam knjige ne belezim do koje sam strane stigao, niti stavljam bilo sta kao oznaku gde sam stao. Uvek pamtim.

  7. = А кад идеш у град или школу/факс јел имаш неку фенси оловку "за показивање" фазон црно-жуту Штедлер хб 2 оловку или пак неку хромирану Паркер хемијску? Или то раније каци везивала четкицом, јел си имала неку надркану Колгејт екстра клининг од посебних влакана сибирске поларне видре? =
    Jok, u oba slučaja najsocijalnije, treba da izgubim pa da s' roknem :)

  8. posle kenjanja i vajpinga lololo, moram doperem bulju ODMA, ali nači odma! jebeno je kacam u gostima negde,neprijatno mi je, ne mogu da funkcionišem normalno pa da me jebeš u usranu bulju hahahaha!...koja sam ja musližda lololo

  9. posle kenjanja i vajpinga lololo, moram doperem bulju ODMA, ali nači odma! jebeno je kacam u gostima negde,neprijatno mi je, ne mogu da funkcionišem normalno pa da me jebeš u usranu bulju hahahaha!...koja sam ja musližda lololo

    Ja znam petoro ortaka iz kraja koji isto peru bulju... Nisam mogao da verujem da toliko ljudi ima tu naviku.

  10. Hahaha ne verujem cime su sve ljudi opereceni :D Sva sreca nemam te tripove, jedino volim negde gde ima puno ljudi da drzim nesto u ruci i da se zanimam, flasa piva, casa, upaljac..

  11. некад сам се и ја триповао ко ви, онда сам примијо црну стрелу у колено.

  12. posle kenjanja i vajpinga lololo, moram doperem bulju ODMA, ali nači odma! jebeno je kacam u gostima negde,neprijatno mi je, ne mogu da funkcionišem normalno pa da me jebeš u usranu bulju hahahaha!...koja sam ja musližda lololo

    Ја ни не вајпингујем, само пустим воду да носи говна.
    Осим ако баш не могу да перем буљу кад сам у гостима.

  13. Ne mogu da pišam kad me neko gleda. Nema jebene šanse. Kad sam u izlasku, uvek čekam da odem u zatvorenu klonju ili molim boga da nema nikog za pisoarima. Problem mi je samo da krenem, posle mož' da ulazi ko hoće. :)

  14. Знам тај осећај, само ако сам пијан онда ме боли курац па пишам.

  15. U autobusu uvek se zabijam uvek u prazniji deo. Nebitno da li je to napred ili pozadi. Mozda mi podsvest na taj nacin govori da sam asocijalan.

  16. Kada mi je bas dosadno razmisljam kako bih pobegao da udju tigrovi ili pume u sobu u kojoj se nalazim.

    A i ja sam zamisljao kako bih spasao razred od teroristickog napada. :)

  17. U autobusu uvek se zabijam uvek u prazniji deo. Nebitno da li je to napred ili pozadi. Mozda mi podsvest na taj nacin govori da sam asocijalan.

    Било би болесно да се набијаш у гужву.

  18. Ne mogu da pišam kad me neko gleda. Nema jebene šanse. Kad sam u izlasku, uvek čekam da odem u zatvorenu klonju ili molim boga da nema nikog za pisoarima. Problem mi je samo da krenem, posle mož' da ulazi ko hoće.

    Исто. Кад крене, нема стајања. Али нема шансе да кренем, јебена ствар. Ако сам надрогиран углавном отерам све из вецеа.

  19. Ако си напред онда си ваљда побуњеник, а ако идеш назад онда си пратилац.
    Асоцијала си ако идеш у средину.

  20. Kad uzimam prvu pljugu iz paklice uvek uzimam treću s'desna na levo...počelo slučajno, sad postala opsesija.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.