Čudne navike, osobine

  1. smorka megatronka
    Da l' sam ja to pisala ovde, nemam pojma, ali obožavam da jedem kosnu srž, i kosti su same zabavne za glodanje slomim kost zubima (pileću) i sve pojedem, one male kosti iz krilaca obožavam. I volim jako hrskavicu. Inače mogu čudno da izvrćem ramena.

    id u kurac...

  2. Овде нема нико нормалан.

    Objasnio čovek...
    Ja imam trip da često (ne uvek), kad neko krene da priča o umiranju, i sl. navodeći tačno primere, odmah krenem, p p p, ned'o Bog...
    Ne uvek, ali u 70% situacija...

  3. Ako cirkam pivo na ulici, kući, odnosno bilo gde kad imam neotvoreno pivo, obožavam da posle prvih par srka rukom krivim pivske zatvarače.

  4. e kosmo, ali ako nekad posečem nokte, pogotovo onaj na palcu do one bolne tačke, što mi se često dešava jebote, moram da se pripomognem drugom rukam ipak, al to kad niko ne obraća pažnju dok pričamo:)

  5. jes, da se ne brukaš što mora s dve ruke.

  6. Da l' sam ja to pisala ovde, nemam pojma, ali obožavam da jedem kosnu srž, i kosti su same zabavne za glodanje slomim kost zubima (pileću) i sve pojedem, one male kosti iz krilaca obožavam. I volim jako hrskavicu.

    Zaaato ti nemaš kuče!

  7. gladovalo bi jadno pored nje...

  8. Lololo, davala sam ja keru mesa, ali i on je više voleo srž kad ima. Kažu da je to jako zdravo, valjda bi i trebalo, ipak su tu lepo nova krvna zrnca, a nema mnogo cirkulišuće krvi pune štetnih produkata. Ne znam koja je fora, možda zato što sam uvek bila na granici anemije, uprkos dobroj ishrani, pa mi trebalo gvožđa, patila sam od velikog nedostatka gvožđa kao mala. Ali zveri u principu idu odmah na srž, nego smo se odvikli od toga. Okej, ovo samo još gore i jezivije zvuči. Sad ću da prestanem da pričam. lolololo Osetljivija sam i na sunce, smorka se povampirila. lololo

  9. Opet su vas ostavili same u otključanoj laboratoriji na praksi? :)

  10. Poslije večernjeg pranja zuba popijem količinu vode koja može da napaja cijelu Aziju bubam 7 godina. Nakon toga klokoćem kroz kuću, jer mi se može.

  11. Cesto razmisljam o tome kako neku full picku branim od nekih manijaka fazon. I ona u znak zahvalnosti mi da.

  12. Takodje imam naviku da mi sve utakmice na tiketu pocinju u isto vreme, ne znam zasto ali jebiga tako je...

  13. ahahahahah http://vukajlija.com/forum/teme/37270-cudne-navike-osobine?strana=25#post_2129280

    edit: Inače, tuširam se ''ekstremno'' toplom vodom, čak i leti. Većina ljudi ne može ni da pipne vodu kojom se ja tuširam.... hladne su mi kosti lolo

  14. ahahahahah http://vukajlija.com/forum/teme/37270-cudne-navike-osobine?strana=25#post_2129280

    edit: Inače, tuširam se ''ekstremno'' toplom vodom, čak i leti. Većina ljudi ne može ni da pipne vodu kojom se ja tuširam.... hladne su mi kosti lolo

    +1 ali to nije nista specijalno :D

  15. ja recimo ne mogu da jedem teškom kašikom ili viljuškom. uvek biram po težini.

  16. ljubi te majka kakva si aristokratkinja

  17. Dok šetam, volim da sabiram brojeve na registarskim tablicama vozila u pokretu.

  18. branko130
    Cesto razmisljam o tome kako neku full picku branim od nekih manijaka fazon. I ona u znak zahvalnosti mi da.

    Кад год одем у продавницу бајсем и оставим га испред радње(а смакнем му ланац са зупчаника напред), замишљам тетовираног циганина од метар четрес и неких педесетак кила како прилази бајсу, узјахава га и окреће педале у месту. Онда се ја залетим, хватам за шток од врата продавнице, дижем обе ноге у ваздух, набијам циганина ђоновима у лобању и обарам га на земљу. :))

  19. /Ja imam trip od toga da popijem bilo koju tabletu za umirenje, cak i kod vrlo stresnih situacija. Jednostavno, mislim da sve treba sama da prevazidjem, bez "pomagala" te vrste./

    Nemas pojma koliko si u pravu. Ja sam batalio da pijem pre 14 godina, ali sam u sebi dodao da necu uzimati nista sto menja svest. Sve moguce psihicke faze sam prosao na suvo, jebiga, kad popizdim popizdeo sam, pa bolje da se pobijem nego da se drogiram. A mator sam konj. Ma i to me zabole...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.