Čudne navike, osobine

  1. Jel sada jače šutiraš levom nego desnom?

  2. Lol ne igram fudbal već dve godine, ali sada svakako jače šutiram desnom. Ne znam čemu ta opsesija da moram i levom da igram dobro, valjda zato što su mnogi igrači kao Krojf, Ziko ili npr Huntelar koristili obe noge. A i glupo je kad neki dešnjak promaši zicer jer mu je lopta pala na levu...

  3. Imam naviku da uvek udjem u drugi bus, ako ih ima 2

  4. imamo svi,jer je drugi obično prazan

  5. Аси му га... Их!

  6. imam naviku da potrosim pare na alkohol koje su namenjene za nesto drugo.

  7. naziv teme je ČUDNE navike

  8. E, da, imam naviku da uvek imam više stvari sa desne, nego sa leve strane, bilo na stolu, ili raspored kesa u ruci, sve, u suprotnom imam osećaj kao da mi je toplija leva strana obraza. lolololo

  9. naziv teme je ČUDNE navike

    za mene je cudna.ako je za nekog normalna,onda nesto bas i ne valja.nije u vinklu.

  10. Sve sam opsesivno-kompulsivni sindrom...
    Ja uvek kolima prvo podjem malo unapred, kolko bilo, jeadan centimetar, pa onda u rikverc, necu da uzmem pomorandzu ako nije predamnom oljustena, uvek obuvam prvo desnu patiku...

  11. Ja sam auditivni levak (to je valjda pravilan naziv), odnosno ne umem ništa da radim desnom rukom ili desnom nogom. Međutim, iz nekog meni nedokučivog razloga oduvek imam naviku da čašu ili šolju držim u desnoj ruci, odnosno da ih koristim samo desnom rukom bez obzira što mi je leva ruka slobodna.
    Jesam li ja normalan lololo

  12. za mene je cudna.ako je za nekog normalna,onda nesto bas i ne valja.nije u vinklu.

    a de, zajebavaš me
    ako je potrošiti pare koje su za nešto drugo na alkohol, onda je moja čudna navika tuširanje naveče.

  13. Vidro tuširaš se uveče??? Koliko je to čudno bog te mazo :)

  14. a de, zajebavaš me
    ako je potrošiti pare koje su za nešto drugo na alkohol, onda je moja čudna navika tuširanje naveče.

    da,zasto da ne?jesmo mi svi isti.imamo ista interesovanja ili sta?ako je tebi normalno treba i meni da bude?ili je kraj meseca,pa nap'o menzis.
    meni nije normalno da uzmem pare za markicu i da je popijem.

  15. gonzo, nije to ništa čudno, treniraj i desnu i eto :D (haha!)
    ja sam pola-pola, ni ljevak ni dešnjak, pišem objema, jedem objema, i tako to.
    čitala sam da su takve osobe neodlučne i da obično završe sa pogrešnim zanimanje.
    ja nisam neodlučna! a možda i jesam...

  16. Ne proveravam telefon i uvek kasnim sa bilo kakvim odgovorima (telefon, poruke na mrežama, imejl, sve) i po mesec dana, i duže. I onda najednom vidim da imam nešto, pa odgovorim kad osoba i zaboravi da me je pitala. Jednom me je ćale nešto bio pitao kad sa imala pet godina za puževu kućicu, i ja sam to skontala kako ide sa sedam, i tad sam mu odgovorila. Isto je bilo neko pitanje u srednjoj što me drugarica pitala, nisam tad znala, ove godine sam je nazvala i objasnila, ona rekla da se ne seća ni gradiva, niti čega drugog. Nekad im i ne odgovorim, ali uvek se za sebe tačno setim da me je neko nešto tako pitao i da sad to znam. :)

  17. nismo svi isti, al' opet ti kažem, tema je ČUDNE navike. trebalo bi da znaš da je u našem društvu to jako učestala i sasvim normalna pojava. žalosno, ali istinito. ako to dosad nisi vidio, osvrni se oko sebe :D

    i, čeeeeek, ti misliš da menstruacija dolazi samo krajem mjeseca? :D
    šta još znaš o tome, živo me zanima :D

  18. Smorka samo ovoliko ću reći - SUNCE MU JEBEM KOLIKI LOL ZA TVOJ POSLEDNJI POST.

  19. A ono za kosti, hrskavicu i kosnu srž? :P Ozbiljno, pamtim nekad tako uvrnuta pitanja i godinama. Ili ih zaboravim, ali kad skontam da sam nešto naučila, uvek se setim ako me je neko o tome bio pitao. xD

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.