Čudne navike, osobine

  1. nismo svi isti, al' opet ti kažem, tema je ČUDNE navike. trebalo bi da znaš da je u našem društvu to jako učestala i sasvim normalna pojava. žalosno, ali istinito. ako to dosad nisi vidio, osvrni se oko sebe :D

    čeeeeek, ti misliš da menstruacija dolazi samo krajem mjeseca? :D
    šta još znaš o tome, živo me zanima :D

    manje-vise je sve to trebalo da bude sala,al dobro...
    znam da je frka kada se ne pojavi i da pocinju crne misli kod zena...a i kod muskaraca.onda malo bude zejebano.tehnicki proces ne znam do tancina,niti me je nesto zanimao.samo mi je bitno da dodje do procesa kada ja ucestvujem u svemu tome. ;)

  2. volim da se namerno posečem malo kad se brijem
    e sad, da l je to navika..

  3. Warner von Latinsche
    pa to ko plata, ne?

    taj rad, samo što za razliku od plate, svih 13 dođu na vrijeme

  4. tehnicki proces ne znam do tancina,niti me je nesto zanimao.

    E, uvek se oduševim kad vidim koliko su ljudi nezainteresovani za osnovnu biologiju. Deseptikon mora da zna osnovne stvari!

  5. Imam ja još jednu čudnu naviku osim one prve (ako ta uopšte može da se smatra čudnom). Od malena pamtim garažne brojeve buseva po BG-u i tačno znam kojoj garaži pripadaju. Nemam ideju kako je to uopšte počelo, ali mi je ostalo do danas, mada u znatno manjem obimu. Da me je neko skontao kao klinca u vezi toga poslao bi me u dilkarnicu iz mesta. :)

  6. taj rad, samo što za razliku od plate, svih 13 dođu na vrijeme

    i plata kad ti okasni nisi baš u blaženom stanju lolok

  7. E, uvek se oduševim kad vidim koliko su ljudi nezainteresovani za osnovnu biologiju. Deseptikon mora da zna osnovne stvari!

    nemoj tako megatrone,znam ja dovoljno.samo sto nikada bas nisam ulazio u neke detalje.znam kada treba da cutim i kada treba da iskazujem svoju muskost bez posledica. :)

  8. Od malena pamtim garažne brojeve buseva po BG-u i tačno znam kojoj garaži pripadaju.

    Šta je garažni broj? Ja stvarno ne znam šta je to. :)

  9. Smorka broj pod kojim se valjda bus vodi u gradskom saobraćajnom preduzeću. Nalazi se sa obe strane busa, kao i pozadi ispod zadnjeg stakla.

  10. znam kada treba da cutim i kada treba da iskazujem svoju muskost bez posledica. :)

    Hahahahahhahaha! Ček, jesi ti ono beše Starskrim? Ti znaš da ćutiš kad je Megatron iznerviran?! Nisam znala. :P

  11. Hahahahahhahaha! Ček, jesi ti ono beše Starskrim? Ti znaš da ćutiš kad je Megatron iznerviran?! Nisam znala. :P

    cekaj,cekaj,ja podrivam tvoj autoritet i samo cekam trenutak...i onda si gotov megatrone.onda dolazi mojih 5 minuta,gledaj gde ces da pobegnes :P

  12. Smorka broj pod kojim se valjda bus vodi u gradskom saobraćajnom preduzeću. Nalazi se sa obe strane busa, kao i pozadi ispod zadnjeg stakla.

    To zvuči kao zaista dosadna stavkica za pamćenje. :) Moj brat je pravio analizu brava na kapijama po gradu (u ZR), razni tipovi iz devetnaestog i početka dvadesetog veka, znao je i da prepozna sve. :)

    Da, spadam u one kripi fen fikšn devojke. lolololo

  13. Da, spadam u one kripi fen fikšn devojke. lolololo

    Ma nisam uopšte primetio :)

  14. cekaj,cekaj,ja podrivam tvoj autoritet i samo cekam trenutak...i onda si gotov megatrone.onda dolazi mojih 5 minuta,gledaj gde ces da pobegnes :P

    Misliš petnaest sekundi? :P

  15. Ma nisam uopšte primetio :)

    Posebno bromance kombinacije. ;P

  16. E ovo su najbolji Transformersi.

  17. Svako veče pred spavanje izjem čarape koje baš bazde i turim ih pod krevet da ne smrde mnogo dok spavam jer ne mogu disati, onda uzmem prste na nogama pa skidam končiće između prstiju. Posle toga pomirišem prste na rukama i to se oseti takav prijatni smrad koji me uspava. Šta mislite da li ću imati problema s tim kad se oženim, da li ću morati da prestanem ili da krišom mirišem smrad prstiju?

  18. E, Znači ODLIČNI su i ovi najnoviji, imaš sve epizode, daću ti link na PVT. Ček.... jesi ti ono beše mi rekao da nemaš komp? Aaaaa, a moraš da pogledaš, vrhunski su, posebno hvali starija publika koja je gledala originalne. :)

  19. Misliš [petnaest sekundi|

    tebe optimus mlati non-stop.posebno poslednjih 30ak sekundi.ja stojim,a ti lezis cccc :P
    http://www.youtube.com/watch?v=7ZolJxbJk-g

  20. Ma sredio sam komp, ali mi je posle crkao monitor. Pošalji mi PVT pošto sam zaplenio sestri lap top, pa ako me posluži komšijin vajerles možda nešto uspem da uradim :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.