Čudne navike, osobine

  1. Imam tik, nisam svestan njega, no, dvoje ljudi su mi rekli da izbacam jezik ka zmija, guster sto li.

  2. Чим отворим очи ујутру, палим цигару па онда све остало долази на ред.

    Ни једну једину особу нисам погледао директ у очи и задржао поглед дуже од секунде већ 4 године...

    Не могу да уђем у каду док је претходно не орибам, небитно да л се неко пре мене купао или није, једноставно морам барем овлаш

    Исто тако, у каду никад нисам ушао ако бојлер није пун до пања, много сам луд за топлом водом :Д

    Има још пуно ал то ћу да напишем сутра

  3. Ни једну једину особу нисам погледао директ у очи и задржао поглед дуже од секунде већ 4 године...

    Kaizene imamo lopova!

  4. Kad kenjam moram da skinem majicu, obavezno. Ne mogu sa majicom srati pa to ti je. Pisem levom, sve ostalo radim desnom. Skoro sve.:) Moram da se umijem bar 5 puta dnevno.

  5. вјерујем да није злаааа

  6. Dok drkam, ako čujem da nešto lupi ili neko priča preglasno, spusti mi se... Tako da drkam samo noću.

  7. Da, kad igram PES iskljucim komentatora i prenosim tekmu. Sto puta su se moji krstili.

  8. Poslije velike nuzde obicno obrisem dupe toalet papirom.

  9. Jbt i ja skidam majicu kad serem. Nevera.

  10. Ima ovde jedan kolega sa Vukajlije što mora da se skine go kad kenja. Mi jednom bili kod ortakovog dede na placu za prvi maj, ja ulazim u kenjaru, kad ovaj se raskomotio ko Mikelanđelov David.

  11. sake mi ne mogu biti mirne...uvek moram nesto da muljam po rukama...hemijska,upaljac,tako nesto...

  12. Ja kad na primer dodjem iz prodavnice i novac ostavim na stolu ne mogu da ga gledam.Moram nekom knjigom ili necim da ga poklopim.

  13. Ne pljujem u WC šolju, bar ne svoju.

  14. Kada pocnem nesto da citam (poruka neka, sastav ili tome slicno) ne mogu da stanem na pola i da predjem dalje, iako me mrzi da citam, ali jebiga, pokusavam da se odvikavam od toga :)

  15. Kada se čuje neka muzika, nebitno da li je razlas neki u pitanju ili slušalice ili bilo šta, moram, ali moram da koračam u ritmu te muzike. Makar morao da trčkaram k'o debil jednostavno moram

  16. Kada se čuje neka muzika, nebitno da li je razlas neki u pitanju ili slušalice ili bilo šta, moram, ali moram da koračam u ritmu te muzike. Makar morao da trčkaram k'o debil jednostavno moram

    Ti si stvoren za vojsku :)

  17. Ovaj rad, a :)
    http://www.youtube.com/watch?v=RGpkNPbSa2Q

    ontopik, na vodokotliću nikad ne vučem kanapče, već pritiskam onaj deo na samom kazančetu.

  18. što kaže moj komšija-vi ste svi autentični, to kaže kad misli na autistični...

  19. Ovo je neki leprijev rod. Ja imam dužu kosu i nižu muzičku

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.