Prijava

Идем ја тако пре неки дан аутобусом и видим у аутобусу два лика, вероватно физичка радника како причају нешто. Испрва сам мислио да су Румуни или тако неки курац, ал' како сам био докон, укапирао сам да причају српским језиком, нагласак београдски. Е сад, проблем је у томе што сам успео да препознам 70% речи, осталих 30% ниђе везе, те нисам ни укапирао о чему причају, ако се оно може тако назвати, пошто више личи на међеђе брундање. Е сад, у бучном аутобусу, њих двојица онако прилично удаљени један од другог причају - мумлају брзо. И укапирах да је јако тешко при тим условима разумети и неког ко нормално прича, а не шљакера са три зуба, а посебно ако и сам имаш оштећен слух од бушилице. Јебем ли га, ово питање ме копка већ пар дана, па људи не дајте ми думрем у незнању.
БЕЗ СПЕМА!

Лагано, што си дуже с неким, то боље капираш.

Мој ујак има једног друга који прича кроз зубе (4 што су му остала) и прича 600 на сат, ја га разумијем сваку пету, али га зато мој ујак све разумије.

zasto imas predrasude prema fizickim radnicima i zasto ih nazivas idiotima?

Zašto idioti? Imaš jednostavno ljudi koje je teško razumeti. Pa neki profesori na faksu mumlaju u bradu, majku mu :)

Како се идиоти споразумевају?

Pesnicama najčešće.

zasto imas predrasude prema fizickim radnicima i zasto ih nazivas idiotima?

Не називам идиотима физичке раднике, немој да генерализујеш, називам само појединце које сам видео у бусу. Знам доста физичких радника који ваистину јесу много интелигентни.

Zašto idioti? Imaš jednostavno ljudi koje je teško razumeti. Pa neki profesori na faksu mumlaju u bradu, majku mu :)

То што су професори не значи да нису идиоти. То значи да су школовани идиоти.

Hoces da kazes da je svako ko prica nerazumljivo idiot?

Hoces da kazes da je svako ko prica nerazumljivo idiot?

Не. А да се ви јебете мало, мора наслов да буде звучан да би неко коментарисао тему јебога. :)
Није ствар у томе, то значи да имају сјебан говорни апарат. Или да немају зубе, или да су идиоти. Не улазим у разлог зашто не знају да причају или причају неразумљиво.

pa onda je trebalo tema da se zove "Kako se sporazumjevaju ljudi koji imaju poteskoca pri govoru"
lolo oprosti, smorio sam se ko pizda Eve Ras.

ovo sto rece smare, jednostavno se posle duze vremena sa nekim ljudima naviknes na nacin na koji oni govore, ma kako nerazumljivo govorili.

Не називам идиотима физичке раднике, немој да генерализујеш, називам само појединце које сам видео у бусу.

I kako sad mi da iznesemo mišljenje ako tu dvojicu jarana ne poznajemo???

pa onda je trebalo tema da se zove "Kako se sporazumjevaju ljudi koji imaju poteskoca pri govoru"
lolo oprosti, smorio sam se ko pizda Eve Ras.

ovo sto rece smare, jednostavno se posle duze vremena sa nekim ljudima naviknes na nacin na koji oni govore, ma kako nerazumljivo govorili.

Може лок. То сам хтео да кажем после Смарковог коментара, али ме натерасте да се правдам.

I kako sad mi da iznesemo mišljenje ako tu dvojicu jarana ne poznajemo???

Ма замисли да их познајеш. Или замисли да сам их ја замислио, измислио? Што и није искључено. Не везујемо се за стварне људе.