Prijava

Ovo je javiova definicija:

Problem je u tebi

Suptilan način da devojci kažeš da te ne zanima što je trudna.

Ovo je definicija autora koju nisam ja obrisao ali me autor na PVTubeđuje da je oštećen i da ove dve definicije niđe veze. Tim rečima.

Проблем је у мени
Начин на који тинејџерка саопштава оцу да је трудна.

Evo, nek mi neko kaže jel ovo obično silovanje tuđe ideje, samim tim i plagijat ili sam ja potpuno izgubio osećaj da procenim šta valja, a šta ne?

Nije isključeno da je sam smislio, ali ne mora da znači.
Neka ti se zakune.

Брате, нема ту полемике никак'е. Смарко има потпуно исту дефиницију као и тај твој мистериозни аутор, даклем, плагијат је.

http://vukajlija.com/problem-je-u-meni/313221

Pa jeste da podseća, ali ja bih rekao da je više kao tribute nego plagijat. Ti odluči.

EDIT: Evo tek sad vidim ovu Smarkovu. Briši.

Плагијат по мени, само мала игра речи.
Него мене занима ово

Nije isključeno da je sam smislio, ali ne mora da znači.
Neka ti se zakune.

Nije problem u tome. Ne optužujem ja nikog za plagiranje. Nego ako pitaš zašto ti je obrisana definicija i to na PVT, dobiješ link, pročitaš obe i kažeš "niđe veze". (?!)

Mislim ŠKK, je l su ove dve definicije niđe veze. Je l ova druga ne treba da bude obrisana?

Аа ништа обрисали сте дефу :)

Vidim i ja sada Smarkovu, briši i banuj što te zamajava.

Ел може и Смаркова да се брише, ето чисто да попизди кад се поново накачи? :)) ВОлим кад је бесан...

Иста ствар, нема дилеме. Добро си поступио.
Аутору друге дефиниције утјешно можеш поручити да му вјерујеш да није намјерно плагијао, и да се растанете у миру :)

Ел може и Смаркова да се брише, ето чисто да попизди кад се поново накачи? :)) ВОлим кад је бесан...

Pa da mi brate i Smare dođe i kaže: "što si briso niđe veze lolo". I ja onda opet moram da otvori temu i tako do ujutro. :))

Ništa, zaključili smo da sam u pravu sad kačimo ovde best ofove od Jašara, Sinana i Zorice Brinslik.

Ništa, zaključili smo da sam u pravu sad kačimo ovde best ofove od Jašara, Sinana i Zorice Brinslik.

Најјачи си :)
http://www.youtube.com/watch?v=s9IjCW_v3fg

Морао сам :)

a šta ćemo sa ovom defkom?

Nije problem u tebi, nego u meni

Način da žena skrene pažnju muškarcu da zbog neplanirane trudnoće ispašta najviše ona.

A i da preventivno završi s njim ako vidi da on nema problema sa završavanjem.
U nju.

jest bezveze, al' da l' je nju neko od ovih bar djelimično isplagir'o? ;)

meni i smaretova djeluje ko plagijat javiove (ako je javiova starija)

a ta koju si sad postavila je, opet isti kurac, samo malo drukcije upakovan

Исто срање друго паковање луло

ova koju sam postavila je starija skoro godinu dana od svih navedenih :)

Ako je obrisana definicija tog autora zbog sličnosti sa Javiovom, treba i Smarkova da se obriše, iz istog razloga.

Ја бих обрисао и ор'гинал и остале, превише су вам брига задали. ЗА КАЗНУ !