Prijava

ako ima nesto za nestudente idem

Kad smo kod inboxa daj neke sestre

Zašto ti je naseobina od kartona?

Ima oli al je mnogoo teze, najbolji nacin je kad si student tj J1 viza, ti pretpostavljam varis u boljim okolnostima dekili

kapiram da mi je olaksavajuca neka okolnost to sto sam zabrsio srednju turisticku

Jes, mozes da upises faks pa da dodjes, uslov ti je da das u januaru neka tri ispita i da imas nekih dve ipo iljade evra da izdvojis

E kuz, a jel ima neka fora da se uzme neki kredit za to? Da li preko agencije ili faksa nebitno. Ja sam cuo da ima.

da sam ucio u srednjoj sad bi sve to lagano...zapamtio sam samo rec menice i to zato sto mi je smesna iz tih predmeta o turizmu xdd

Uh cuo sam i ja ali nisam siguran, probacu da saznam

U sjedinjene drzave, morao sam da izlecim komplekse nekako, ziv bio bushi

Svi mi moramo makar na drugi kontinent da bi ih lečili. Ali to je dobro. Neki odu u USA, a neki postanu članovi odbora DS u Zemunu i postanu moderatori na Vuki. Biram prvo. Dogodine u Njujorku.

kul. pravimo onda okup u njujorku najesen.

uh svidja mi se ova pozitiva, ja sam za uvek :)
jebiga bushi ne leci se to tako vidis i sam kakva je vlast kod nas samo nam fali mod sa vuke na celu kekeke vazno da biras svesniji put, problem je uvek bio kod nas kad te neko sa vrha jebe u zdrav mozak, vis vidru kako ima dva u jedan, mada kontam da ona ne gleda na to tako :D

И јел иде неко одавде ове године?

Znam da Vidra ne ide, za ostale nisam siguran.