Prijava

Ма колико волели филмове и уживали у великом броју, дешава се да нам се неки култни филм, који сви величају и знају, провуче. Тада смо изложени опасности да нам неки паметњаковић ког сматрамо тоталним филмским дудуком, каже реченицу из назива теме, а ми му одговоримо у себи, или директно, неком од традиционалних народних досетки:

-То ниси гледао?! Па то је најбољи филм свих времена! Како тај не знаш???
-Па ето, дешава се (ти ћеш да ме учиш мајке ти га...)

Који су то филмови које сви знају и о којима се прича, а које нисте гледали? Мислим пре свега на класике, на филмове за које је и вама самима јасно да звучи чудно кад кажете да их нисте гледали.

За ово ме стварно срамота, ал' ниједног Гадфадера нисам гледао.

kazablanka

I nemoj,zestok je rsmo
Ja nisam gledao Citizen Kejn

Ne znam da li se racuna, ali one Potere i Prstenove. Niti nameravam. Kul tema.

Филмови који мене уваљују у такве ситуације су "Once Upon a Time in America" и "Scarface". Звучи невероватно али тако је.
Такође, о "Стар трек" серијалу немам појма ич, знам само оног лика што се фејспалмује.

Kum, jebiga. Posebno 1. deo.

Ja nisam gledao Citizen Kejn

TO NISI GLEDAO?! Pa nisam ni ja. :D

За ово ме стварно срамота, ал' ниједног Гадфадера нисам гледао.

Ni ja Prstenove, jen Poter i on mi mlak. Je l' Doručak kod Tifanija spada tu? Znam da se vajek provlači posvuda, a ja ni minut njega videla nisam.

Kum treci deo
Startrekove sve
Drugi deo LOTR(dovoljne su mi dve torture)
imaju jos neki,seticu se kasnije

Ja takodje Star Trek. Kazablanka je sjajna, kao i Gradjanin Kejn.

jao da, i kuma nisam gledao jbte...ni apokalipsu danas...

Кад сам био клинац нисам волео вестерне никако, а оно мало што јесам, били су они старији, са Гаријем Купером, памтим и оног у белом оделу "Шејна" и то је то, врло оскудно. Од шпагети-вестерна Серђа Леонеа знам само најупечатљивије сцене, иначе ликове и филмове не разликујем.

Стар Трек никад. Казабланка? За то нисам чуо до сад. Скарфејс сам гледао 15 минута пред крај филма, и то пар пута.

crno bele klasike mahom i većinu mejn haj badžet filmova.

Uroše, šta reče, Kuper...? lolo

Skarfejs, Godfader nijedan.. Eto mi ih u komp godinu dana i nikako da ih odgledam.
LOTR ne želim, ne volim to.

Star Wars nikad nisam gledao, ceo serijal. Toliko su me smorile me price o njemu da mi je postao odvratan i nikad ga necu pogledati.

Ma Star Vorsi su glupost,precenjeno do jaja...