Prijava

Јој, кол'ко смара.

Внуго је внуго, како год да га упакују.

enemyofthefreeworld 05.01.2012.

Не знам, ја га направио и никад више нисам отишао... Уверио сам се и у пракси да је бескорисан.

Врло корисна ствар на твитеру су информације. Брзина сазнавања релевантних информација. Рецимо, док је било оних срања на јарињу, људи су твитовали са места дешавања, па релевантне иформације сазнајете из прве руке.

Затим, пуно добрих концептуалних налога имате, рецимо _capitalism_

Ту је и двосмерна комуникација између политичара и грађана. Поставите питање политичару и он вам одговори...

Ma, tviter je 'nako kul. Istok smara.

Исток је појео Масима Савића за доручак колико је јебено кул и хип.

НЕ ПРИЧАЈ ТАКО ЗА МАСИМА!!!!!

ОН СЕ НЕ БУНИ КАД ГА НЕКО НЕ КУЖИ ЗАТО ШТО ЈЕ ИЗНАД МРЖЊЕ!

За истока треба посебна тема хахааа

Tviter je dobra stvar za strastvene kladioničare koji na tviteru prate sportiste na koje se klade. Npr, teniser kaže da se ne oseća najbolje, ili da mu se ne igra i sl., i onda normalno neće odigrati na njega. Takođe saznaje moral ekipe na osnovu tvitova pojedinih sportista, i na osnovu toga vrše uplate.
Elem, ja sam otvorio nalog kako bih pratio vesti iz Blica i Đokovića.

Ja se pitam čemu profi na fejsu.

мени је ова АхФрида мало патетична...
пази, има ту доста на твитеру умоболности, попут оног фавстар сајта који ради статистику твог профила и за сваки твит ти прикаже колико пута је омиљенован и ритвитован.
који твитераш линкује инфо с тог сајта, знаш због чега је на твитеру, да би уживао у некој илузији популарности.
ја волим да напишем спрдњу која ми падне на памет за секунду, не седим и не смишљам те глупости само за твитер, ко појединци.
онда волим да видим реакције на то и тако пронађеш доста истомишљеника, између осталог и људи који ће теби бити занимљиви.
слично ко са дефиницијама овде, тако ја то капирам.

Milice, imas mnogo jebozovan avatar na tnjiteru.

да, тамо глумим да сам јебозовна, зато што нема ниједне моје слике лололо

Sto si skromna? Nisi ti ruzna devojcxica, vid'o sam slike na tarzaniji.

Meni ne ide na nerve tviter, već tviter sekta, ljudi koji misle da su jebeno kul jer samo koriste tviter jer je malo opcija "in".

buksnetino, vidim da me pratis, a kad kliknem na tvoj profil, pise da ne postoji.
obrisao si? moze li to?

aha, sad vidim da si ugasijololo

http://vukajlija.com/tvitovanje/423724
Meni ovome služi tviter. Imam ga, ničemu ne služi a uz to i ne radi.