Prijava

Budibogsovom temom. Baba ti, kažeš?
I mi sad dajemo podršku tvojoj babi za koju znamo da ti je baba, jer si nam ti reko. Kul
http://www.vesti-online.com/data/images/2011-12-10/199709_121124s4_origh.jpg
Koji si ti na slici?

Ово је све такође написано и на њену молбу

:)))

Profe, ja imam jedno smaračko pitanje. Da li si imao prilike da upoznaš Tanju Bošković? Živo me intrigira kakva je ona privatno, s'obzirom da mi je ovako fascinantna. Hvala unapred :)

tvoja baba je cana fontana? ja je tako pamtim...

http://www.imdb.com/name/nm0831233/
Ko nije siguran, nek pročangrlja i obavesti se.

Za tvoju baku:
http://topsadmir.somee.com/images/good/363.jpg

I odakle joj nada da će pravda pobediti?!
Uz njeno iskustvo, godine, vrstu posla kojim se bavila, galeriju ljudi sa kojima je sarađivala ili sretala, SVAKA JOJ ČAST kad se čista obraza i dalje nada.
Zbog takvih nada preraste u pravdu.

Тхе Проф, pozdrav!!

Budibogsovom temom. Baba ti, kažeš?
I mi sad dajemo podršku tvojoj babi za koju znamo da ti je baba, jer si nam ti reko. Kul

Jebiga, ti se zajebavaš i ideš u potpuno drugu stranu. Insinuacije su ti glupe, najviše iz razloga što nemaš pojma koliko ja imam godina, čime se bavim i kakav sam čovek. Da li sam ja tražio negde možda da uplatite po pet dinara za Žižu - moju baka ili mene - unuke Žiže moje bake?Ne radi se ovde o tome ko je kome unuk a ko baka ( imam ja još jednu baku koju volim ) već o tome da iznesete vaše mišljenje ( 1. post ) o njoj kao GLUMICI i da li je kao takva zaslužila nac. priznanje ili ne. Jasno ti je koliku će težinu ovo imati pred skupštinom lololo :)))

@h.a.u.n

UStvari, Tanju sam upoznao skoro, pre nekih par godina, kada je umrla R. Savićević, pa na komemoraciji. Ne znam ništa o njoj, sem da je počela da studira nešto, ne znam šta.

@majav

Elektronski buket, a? Dopašće joj se, cenim. :)
Drago mi je da imaš takvo mišljenje o njoj, preneću joj ga.

UStvari, Tanju sam upoznao skoro, pre nekih par godina, kada je umrla R. Savićević, pa na komemoraciji. Ne znam ništa o njoj, sem da je počela da studira nešto, ne znam šta.

Hvala, Profe, živo me zanima ta žena, jer mi je neverovatna misterija. :)

ja bih iskreno ukinuo ove drzavne penzije...opterecuju budzet drzave, bolje da se ulozi u nesto za nas mlade...

kolike su uopste te drzavne penzije? i jel se one dobijaju pored ove standardne?

Dobra je glumica.

Је л' баба по оцу ил' по мајци?

Јел ти Куца деда?

Је л' те упознала баба преко Куце са његовом ћерком, Слободом Мићаловић?
Хехе

Cenim da su te nacionalne penzije dve prosečne nacionalna plate, koji je zvanično kod nas oko 50 soma dinara (majku im jebem da im jebem lažovsku). Opet kažem, nisam siguran, samo se sećam kad je Nađa Higl osvojila ono zlato da je dobila tu penziju koju će primati od 35 godine života.

sportisti treba da dobiju tu penziju, glumci i anonimusi ne treba da dobiju.

Najbolje sad svako ko je glumio da dobije 100 000 mesecno dok je ziv...onda ocu i ja, po meni sam ja zaduzio ovu zemlju ocu da mi se oduzi

A koji kurac i sa sportistima bre. Kako na zapadu postoji sistem, ako si do jaja sportista nađi bato sponzora koji ima interes da te sponzoriše jer te ljudi gledaju. A ne država da daje penziju za neke medalje. Baš ću ja da živim bolje što je neko osvojio neko mudo tamo negde.

KAKO KOJI KURAC KO JE ZIZA STOJANOVIC SVEVAMJEBEMZIVOIMRTVO
LEGENDA!!!

ај добро доста је било рокните му трајни бан