рукометна репрезентација Србије

  1. Vule, oćeš da budeš kul pa da napraviš PRAVOSLAVNI krst od tablica, a ne ko onaj ustaša?

  2. Naravno, jos sutra je sveti Sava, bice sve u duhu vere!

  3. vule huligan :)

    ako ces ides za beograd, kupi karte, uzivaj u utakmici, i nemoj bezveze da dobijes batine zbog tablice ili da upadas u sranja :)

  4. Daj kelte, koji si ti tulumrasturač. Kakvi smo to ljudi ako ne sjebemo uspjeh naše reprezentacije? Zato treba da se napravi ultimativna šorka u Areni.

  5. TO i dovesti krstića da baca stolice na ljude pogrešne veroispovesti

  6. Daj kelte, koji si ti tulumrasturač. Kakvi smo to ljudi ako ne sjebemo uspjeh naše reprezentacije? Zato treba da se napravi ultimativna šorka u Areni.

    :)

  7. Има да направимо пирамиду од усташких таблица као Џингис-кан што је некоћ чинио од европскијех глава!

    САГНИ СЕ, ОДЛОМИ! ДА ПУ, ДУ и ОС НЕ ПОСТОЈИ!

  8. TO i dovesti krstića da baca stolice na ljude pogrešne veroispovesti

    AHAHHAAaa

  9. vule huligan :)

    ako ces ides za beograd, kupi karte, uzivaj u utakmici, i nemoj bezveze da dobijes batine zbog tablice ili da upadas u sranja :)

    Ma boli me kurac za tablice, bitno je da im šahovnice skinemo hohoho!

  10. А је л' се Македонци и Словенци сад боре за учешће на квалификацијама за ОИ? И зна ли неко како се продају карте за сутра? За цео дан (све три утакмице) или само за полуфинала?

  11. Reče mi sestra da su rasprodate karte... Ako se skupimo i odemo, onda ćemo morati na slepo. Jedino da podmitimo redare da nas puste.

  12. Реално ако буду скандирали усташке песме и то, и треба да их отресу од батина. Ко се курчи мора да добије преко пичке.

    Ја се надам да неће бити инцидената и да ћемо их ОТРСИТИ на терену!

  13. Сутра је Свети Сава и морамо им запевати ону стару: "ми имамо Светог Саву, а ви Светог Дују! Свети Сава Светог Дују карао у буљу!"

  14. Која је квота на Хрвате људи, играо бих? Или то излази тек сутра?

  15. Murino, pusti Hrvate, daj bre samo remi sa Barsom ...

  16. мурињо оће да истролује лолол

  17. Сутра је Свети Сава и морамо им запевати ону стару: "ми имамо Светог Саву, а ви Светог Дују! Свети Сава Светог Дују карао у буљу!"

    Увек оплачем на ово. :Д

    Него, ово што каже Фејс, и требају да добију батине ако се курче. Некако бих и могао да разумем ове што пљују те клинце , али јбт, ем су то они нама исто радили, и то 10 пута горе, ем су провоцирали по целом Новом Саду.

    Таман да се кале Вуке и екипа, шта им фали, млади су...

  18. Хахах, е стварно? Ставио бих 500 кинти, макар сома да добијем. Мора да је око двојке квота?
    А стварно бре не разумем ове који скрнаве кола људима из Хрватске.
    Ал ја се сећам како су се посрали наши навијачи и Гробари пре пар година, када су гостивали у Загребу на текми рукометној некој.