Prijava

Šta gledate sad na tv-u, ako gledate paralelno sa korišćenjem kompjutera?

Nije tema, al je slično, a ne da mi se tražiti. Idu mi na kurac ove pizde iz kablovske što mi ukinu HRT2 kad god je neka utakmica, da bi gledao na RTS-u i slušao dosadnog Strajnića i Acu Informaciju. A ljudi ina HRT-u imaju buljuk jebeno dobrih fudbalskih komentatora. Idite u kurac Erteesovci, budite bolji pa ću da vas gledam, a ne dirajte mi programe na kablovskoj koje uredno plaćam. Jebem vas u pretplatu. Onaj glavonja od direktora RTS-a nek drka na izbore, a sportske emisije nek vode debili. Pa dokle više?!

E, da koji kurac to? DRŽAVA DURADI NEŠTO!

TV PROGRAM AHHAHAHAHAAHAHAHAH

Почеше неки порнићи, ХУСТЛЕР ТВ

Порнићи су злато, мој бато!

ije tema, al je slično, a ne da mi se tražiti. Idu mi na kurac ove pizde iz kablovske što mi ukinu HRT2 kad god je neka utakmica, da bi gledao na RTS-u i slušao dosadnog Strajnića i Acu Informaciju. A ljudi ina HRT-u imaju buljuk jebeno dobrih fudbalskih komentatora. Idite u kurac Erteesovci, budite bolji pa ću da vas gledam, a ne dirajte mi programe na kablovskoj koje uredno plaćam. Jebem vas u pretplatu. Onaj glavonja od direktora RTS-a nek drka na izbore, a sportske emisije nek vode debili. Pa dokle više?!

Nisi ti slušao ove idiote sa RTRS-a, BHT-a i FTV-a što jedu govna. Da jesi plakao bi RTS-om ko malo dijete. Gamad jedna lopovska pocrkali dabogda u roku od odmah.

OOOOooooooooooooooo, jebem ti, pa ne vjerujem. Zar se TV kanali dogovaraju da istovremeno budu reklame na svim?! I što je najgore, sve traju po deset minuta pa zaboravim šta sam gledao. A u tri lijepe...

Možda je rođena s tim, a možda je to mejbliiiin...

NE GLEDAM NAŠU TV jer je katastrofalna (lažem ponekad gledam serije od Siniše Pavića )
Više pratim satelitsku kad imam vremena

ja gledam nadu topčagić na BN

Ima na HRT-u Wired, opet.

Taman se ponadaš da će prestati sa turskim serijama, kad oni već najavljuju nove. Jebem ti televizor.

Ко је за то да пишемо петицију да опет бомбардују РТС?

Ja sam za, a Tijanića na goli otok !

Zar stvarno postoje jadnici koji gledaju emisije kao što su Preljubnici?!
Valjda će ovo da se išćera do kraja.
http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/17557/kazne-pinku-prvoj-i-hepiju-zbog-neprimernog-sadrzaja

Šteta, navalili da zatvore TV Avalu i gotovo. A taj program pored SK najviše gledam.

Preljubnike gledam svaki dan. Ono je toliko debilno da je genijalno.