Prijava

Samo pazi kod izbora partnera da se ne desi mozes upasti u multiplejer

Jel ima neko ovde ambiciju da zaradju pare sedeći od kuće ali ozb? Imam neke ideje ali treba mi ortak (ne finansijski nego poslovni) tako da neka mi piše u imbox ko hoće
P.s. Jedna ideja za sve vukajlijaše: napravimo igricu za android cena 1€ skine 200k ljudi zarada 200k €

hahahahah aj napisi ovde ideju brt molim te xd nerealno mi da nemas ni jednog druga koji zeli da zaradi pare jbg

Da, pored svih besplatnih igrica za android, ti ćeš sad da smisliš neku toliko dobru da će ljudi da plaćaju samo da bi je igrali. Nerealno je to, baš je zajebano sve, pre svega prvo smisliti interesantnu igru koja koja nije izmišljena.
Mislim možeš ti i da zarađuješ od besplatne igre, toliko popularna da bude da ti neko plati reklame da iskaču usred nje. No evo držim ti palčeve, prvi ću je skinuti kad napraviš

ja igro slagalicu online ne priznaju reč neku očiglednu, a priznaju neke gluposti leskovačke ja im javio da se teraju bošnje u pm

Ova ideja nije iz moje glave nego po uzoru na Britanski/Američki model.
Znači fazon je sledeći: imati sajt, imati fb pejdž. Na sajtu gurati svakakva govna ali i kvalitet. na pejdž gurati dve slike pa jedan link dve slike pa opet jedan link.
Vukajlijaši drže 10ak fb pejdžova sa sveukupno 500k ljudi, medjutim to su mahom isti ljudi tako da ćemo se naći na cifri od 100k ljudi, što je nekih 10-20k klikova na link dnevno što je dovoljno da se zarade pare. Sadržaj sajta je (ružno je reći ali jbg) ne toliko bitan. Npr: seksi slike Maje Japundže Nikolić - na sajtu 20 slika njenih nogu i dupeta iz jutarnjeg programa razvučenih na 2 strane (po 10). Osim toga sadržaj pejdžova kao i samog sajta može biti i kopi pejst zanimljivih pričica sa foruma, smiješnih slika, memova itd itd
ovo je ovako ugrubo rečeno, ko mi ukrade ideju a ne uključi me dabogda ništa ne zaradio poyy

Ekstra ideja, odoh da ukradem poyy.

Ako hoces da zaradis preko interneta, napravi stranicu tipa "neguj mo srbski jezik" i kada ojačaš kreni sa prodajom majica.
Ljudi se lože na to.

Kljucno pitanje je koji ce nama kurac toliki klikovi?

klik klik klik klik

Ja sam nesto pisao na iwriter, i moze da se uzme ok kinta, jedino sranje sto dok predjes na naredni nivo gde se vise placa moras da imas 25 obavljenih zadataka a moze da se oduzi, jer ne uzimas od svakog, ja sam gledao da prihvatam posao ako nalogodavac ima bar 75% approval rate.
Al smorilo me ovo opasno, jer u poslednje vreme slabo ima posla za standard nivo, ja sam nakupio nekih 30ak dolara od 10 napisanih tekstova (od 300-500 reci), i hteo sam da probam dropshipping, sa recimo aliexpressa na ebay. Moze cak i amazon, jedino sto ni amazon ni aliexpress ne prihvataju paypal, pa mora da se prebacuju sredstva sa paypal na karticu al tu jebu kevu sa provizijama (valjda 4e fiksno). Ali ima drugih kineskih sajtova, valjda dealextreme podrzava paypal, sa njega uzmes neke gluposti, tipa pokemon solje ili hari poter solje, majice, klinci se na to loze sad, i na aliexpress ide za fzn 9$ a na ebay od 15 pa navise. Oglasis na ebay za 15, amer to naruci od tebe, da ti podatke, ti to uneses na dealextreme, posaljes mu solju, platis 9 dolara, razlika od 6 ostaje tebi. Mnogo je profitabilnije sa amazona ali opet, ne podrzava paypal a provizije na prebacivanje su uzas, i to treba uracunati u cenu za koju bi prodavao, jos to povlacenje traje par dana, pa tu u startu treba imati neka 'obrtna sredstva'. Rizicnije od kliktanja za 300 kinti al i daleko isplativije.