Prijava

Ајде овако, пошто се подфорум зове Спорт и живот, да не буде да ми вукајлијаши немамо живот, од сад па надаље нека ово буде тема за заказивање лопте..
Први термин је сутра, па ако је неко расположен нека се јави овде..
Играћемо у балону док год је хладно време, а надам се да ће се пракса рекреације одржати до лета, па да пикамо и на врућини..
Јавите се овде ко је заинтересован!

Fudbal se najverovatnije igra u 15h sutra, na Zvezdari, u balonu Trudbenik...Za sad nas je 9, fale nam 3 igraca, ako nas bude vise, nije problem, menjacemo se...

EDIT: Ukoliko se ne igra na Zvezdari, onda se igra od 16h na Adi ili Kosutnjaku!

и тако је.. фудбал

Već neko vreme planiram da otvorim ovakvu temu i da organizujem ljude... Ae računajte i mene. Koliko je termin?

е ово што бејби каже, термин неки на Звездари - 3 сома.. то предњачи понудом..

Cena je ok, a i lokacija.
Jebote, ja sam mislio da će da bude neverovatna pomama za ovim...

Ај до вечерас у поноћ да се издоговарамо све, мислим, ако нас има да се скупимо, да падне договор где се скупљамо и у које време тачно!!!

оће ли неко да ми да списак људи који су сигурни? Пошто нисам стиго да поватам све

Ja samo da se upišem, a kad navratim do Bg-a, neđe sredinom februara, ima da banem.

дабе фудбал се игра сутра :)

Pa veli ovaj gore da ćete igrati od sutra, a ne samo sutra.
Koji ste vi igrači kad dajete gol? I ono kad ukližete, i tako to. Tipa, KANAVAROO SINE!!!

Биће и од сутра, али сад је договор за сутра..

Vas dva, ko blizanci, braća De Bur?

Договор је за сутра. Тако је!!!

ја сам франк!

Znači i zvanično: U 3 u trudbeniku?

U 3 u Trudbeniku. Stavite Hugochaveza nas tub srama zato sto je pederskom porukom sinoc u pola 3 izjutra ispalio za fudbal! Nek' cuje i pocuje narod!

Ne'amnadimak imas pvt!

Ne'amnadimak imas pvt!

Ne'amnadimak imas pvt!