Prijava

http://img706.imageshack.us/img706/470/p1230032w.jpg Ako secnem ovaj kabel što spaja ekran i telo laptopa, oće li raditi VGA izlaz da spojim monitor na laptop?

Ne bih se ja zajebavao. Posle ti ne bi radio wifi, jer mu je antena u monitoru.

Ma ne treba wifi, net je na kabel isto :)

Ne znam, mamu mu jebem, znam samo da se od bitnijih stvari nalazi ta antenica unutra. Ipak ja to ne bih radio.

It would probably operate with no lid, but you'd probably have a problem selecting the secondary (add-on) display as primary unless you could SEE the first screen.

za pocetak rasrafi monitor, iscupaj kabl pa probaj. lako ces ga iseces posle ako radi kako treba.

vodi racuna da ce biti jako jebeno selektovati da uvek izbacuje na vga port primarni displej. jel vindovs?

Kelte taj kabal je povezan preko konektora, mora da se skine.

Jeste Windows XP, aj probaću da iščupam, pa da vratim nekako ako nije problem, ako ne, ionako bi morao na popravku.

i ako se ipak resis za klesta, izvadi bateriju prvo, pa na kraju razdvoji / izoluj te kablove. nemoj isprespajas nesto sto ne treba.

ne seci ništa, nego otvori lepo poklopac i otkači kabl...
Malopre sam to radio, u 90% slučaja prebaci na vga automatski...

Već sam probao da ga spojim na monitor, i sam prebaci sliku na njega, to nije problem.

Yea, but WILL IT BLEND?

Jeste Windows XP, aj probaću da iščupam, pa da vratim nekako ako nije problem, ako ne, ionako bi morao na popravku.

displej bi trebalo lako da se rasrafi... sklone se gumice, i ispod njih su srafovi mislim.
i ponavljam, bice jako jebeno setovati da uvek kada se restartuje izbaci primarni displej na VGA port, tako da proveri i to.

ti mozes da ga setujes, iseces kablove od ekrana, al sta ce bude kad restartujes sve to? :)

Već sam probao da ga spojim na monitor, i sam prebaci sliku na njega, to nije problem.

jel si siguran? nakon restarta, automatski?

i da znas, jednom kad zakove windows, pa bude trebalo da se reinstalira i tako to, mozda nece moze :)

E ostavljam ga za danas. Moram malo da pročačkam još. Sutra je sudnji dan!

ne ostavljaj za sutra ono što možeš danas... :)

Čak probaj da otkačiš kabal sa matične, nemoj ništa da kasapiš lolo