Prijava

Gožira je bila shit...mašin hed kao da je non stop svirao jednu te istu pesmu, totalno bezidejan bend o.O Znači bolje da su predgrupe bile garavi sokak i 4 asa.... uz skeledžiju bi se bar popalilo ono malo čobanske smorene mase koja je došla da čuje samo njihovu omiljenu pesmu nating els medrs....

Aj neka ga neko banuje, popušiću mu, kupiću mu novi bajs i gajbu piva.

Decxko, pustili Cecu iz zatvora. Sad ce na turneju :)

Ko je Ceca? To onaj Šešelj?...lažeš da je izašao iz zatvora?

Stereotype popuši mi, kupi mi novi bajs i gajbu piva.... Unapred hvala ;)

Bijo sam u pan fitu (apiš me...)
Dakle, daleko bolji koncert od onog iz 2004. Ozvučenje dobro, članovi benda raspoloženi... Otprilike sam znao sav scenario i repertoar zahvaljujući praškom koncertu.
Uspeo sam duvatim jednu trzalicu koju je Kirk bacio. Pao sam dvaput u šutki. Likovi na šipkama totalni pozeri.
Zaista nemam nijednu zamerku, ispunjena su mi sva očekivanja!!

Gožira je bila shit...

Нисам стигао да их видим, али на основу снимака које сам видео и на основу утисака неких људи за које знам да штују квалитетну мјузу, могу да закључим само да су опрали. Једино што су кратко свирали и тон је био много лошији него на Талици.

Uspeo sam duvatim jednu trzalicu koju je Kirk bacio.

То је тај тип људи који увек ухвати трзалицу, а ја никад.

Џимбо и ниси се јавио да се после церта дружиш с нама. Јел је то зато што смо имали јефтиније улазнице? М М М ?

Пишите још, баш ме занима како је било. :)

Uspeo sam duvatim jednu trzalicu koju je Kirk bacio.

То је тај тип људи који увек ухвати трзалицу, а ја никад.

Начи лик и ја на Ју Групи, он ухвати трзалицу, па на Генерацији 5 ухватио трзалицу па опет он и ја на Рибљој чорби, тада ухватио палицу, и одемо на Кербер у Ниш и он се јебено разнео од марихуане и савио доле да одмори мало и јебена палица га погоди у потиљак и наравно покупи и њу, невероватно.

Начи лик и ја на Ју Групи, он ухвати трзалицу, па на Генерацији 5 ухватио трзалицу па опет он и ја на Рибљој чорби, тада ухватио палицу, и одемо на Кербер у Ниш и он се јебено разнео од марихуане и савио доле да одмори мало и јебена палица га погоди у потиљак и наравно покупи и њу, невероватно.

Да мало офтопикујем, што се трзалица тиче и ја имам ту срећу, али само са домаћим извођачима. Добио од ЈУ Групе, од Даде Топића (добро, није домаћи, ал' ту је негде), басисте из Гоблина, басисте из Пекиншке Патке и гитаристе Еве Браун. Најобичније су, ал' оно, ипак знам од кога су. :)

Џимбо и ниси се јавио да се после церта дружиш с нама. Јел је то зато што смо имали јефтиније улазнице? М М М ?

Ма, да, бре, знаш да се ја не дружим с убогом долележећом аморфном масом.
Шалим се, морао сам после церта да палим одма', да сам знао да сте планирали неко блејање, свратио би'.

То је тај тип људи који увек ухвати трзалицу, а ја никад.

Ne smatram sebe za neku taliju, više za taktičara. :)
Snimio sam gde je pala i istog trena zgazio na nju. Kada se malo smirilo samo sam je pokupio. Naravno, trebalo je izdržati stampedo sa jednom nogom prikovanom za zemlju... :)

Ја сам пио пиво у стану и слушао концерт кроз отворену терасу, ефикасно не плативши ни цвоњка. Металика ми је медиокритетан бенд у заласку, плус стварно не бих могао да трпим гомилу ратара који су дошли да би били урбани и да би имали шта да причају паоркама кад се врате у родна села.

" И ОНДА ЈЕ МЕТАЛИКА СВИРАЛА СА МАШИН ХЕДОМ И ГОЏИРОМ АААААА МИ СЕ БАЦАЛИ КО У 2 УЈУТРУ НА ПРЕЛУ"

није да палим ватру, али шта вам је рекао за секталику... да су медиокритет...

http://theultimateplaylist.com/wp-content/uploads/2012/03/willy-wonka-wilder-300x300.jpg

Металика на Ушћу?
Реци ми како си је одувек слушао.

Циниче, требо си доџеш, биЈо је широк дијапазон за требу.

Циниче, требо си доџеш, биЈо је широк дијапазон за требу.

У то верујем лоло, врнем фејс на пар минута и 15 алт цави у мојим френдовима окачило насловне сличке с концерта.

ВРНО СИ ФЕЈС НА ПАР МИНУТА? Па ти си мртав чоек !

Јест, на челу ми је истетовирано " УМРО ПРЕ РОЂЕЊА" ил тако нека некро-мачо небулоза, као оном лику из америчког филма о лову на Караџића, Хантинг Парти се ваљда зове.

Е да концерт био одличан, био у фан питу, цмакао сам се са Буксноманијаком, дошао сам пред крај Горије тако да не знам какви су били, Машин Хед био одличан ал' само је Металика имала сјајно озвучење и ефекте (пошто су главна атракција) и то је то...

Jebote, ladno me ima na ovom videu... na 2:22 u crvenoj majici :D
Tu smo cirkali vops i posmatrali ove likove kako upravljaju cepelinom putem daljinca... :)