Prijava

Voleo bih da vidim šta mislite o budućnosti ljudi koji se bave novinarstvom u Srbiji. Inače sam student prve godine žurnalistike, pa eto, vaše viđenje tog posla na ovom području.

Zavod za nezaposlene.

Brankica vas sve šije nemoraš da se trudiš da završavaš taj fakultet !!!

Човек је лепо питао, макар две стране прве немојте спамовати ко индијанци неки.

Moš da budeš ko Gorin. Dobro, ne možeš biti ko Gorčin, ali pokušaj.

Nije na odmet da pored Brankice postoji još ljudi koji pokazuju zube. Ne mislim na sebe, već generalno.

Брате, сад си ме разочарао! Зар стварно мислиш да она показује зубе ради показивања зуба? Зар стварно мислиш да само њих троје све оно могу да истраже за врло кратко време и одакле им све те информације? Сигурно зато што их сви дочекују раширених руку чим кажу да су са дведес двојке.
Има добрих новинара и тамо, на пример онај Југослав Ћосић, како се зваше онај лик?

за то постоји факултет? ја мислијо да ти пошаљу готов текст из неке партије или сека своје слике са летовања у сен тропеу и 200 евра и ти то објавиш..

Реци ти мени нешто друго Креспо. Како си уписо факс и колко је било тешко? Какав си био ђак у средњој и си упао на буџет ил нешто? И какви су испити, срања и остало, причај ко те не мрзи.

Moraš da skineš kapu ženi kako god oni to uspevali da urade. To istraživačko novinarstvo je veoma skupo i zajebano, zahteva poduže vreme na terenu, ali saspe istinu u oči ljudima. To mu dođe kao ruka svesti, pa makar istina bolela kao što ovde boli. A što se tiče partijskog udela, slažem se da postoji, ali ne i svuda.

Slažem se za Ćosića...

Evo ovako...U srednjoj sam bio uglavnom odličan, sa jednim vrlo dobrim uspehom, što će reći da je trebalo da pokidam prijemni za fax jer su mi moji jasno stavili do znanja da će biti teško ako nisam na budžetu. I uspeo sam, na budžetu sam, prijemni je imao neku solidnu težinu (opšta informisanost i srpski jezik ), dao sam dva ispita ( 10 i 8 ). Predmeti su stvarno interesantni, pogotovo oni koji se tiču baš novinarstva. Interesantno je da sam hteo da upišem srbistiku, ali nisam imao petlju da se prijavim.

Jericho, I didn't get it :))

A dobro, moze i pesaka:

Zavod za nezaposlene.

Inače sam student prve godine žurnalistike, pa eto

А еси и члан Менсе?

Brate ako oćeš da živiš od toga onda budi paparaco i piši žutu štampu...mani se ćorava posla da ti sa 18 godina raskrinkavaš političke lopurde u zemlji

Pa taj rad...to je ona komercijalna strana naspram morala i potrebe za istinom (istina je lajtmotiv novinarstva; tako nas uče)...GM - ne znam zašto se pronalaziš i šta je tu loše.

Ma ne, to je bzvz, za to ti ne treba ni pola mozga, a kamoli fakultet. Kad si vec poj'o govno i upisao fakultet, barem studiraj kako si zamislio, beskompromisno. Mozda te usere, nikad se ne zna. Ali da ce u ovoj zemlji kvalitet isplivati sam po sebi, to se nikad nece desiti.