Prijava

Posto ljudi svakodnevno bivaju napadani ubilackim umiljatim pogledima pasa, horor-predenjem macaka, sporim, ali divljim rastom kucnih biljaka, vreme je da ljude zastitimo od toga. Svako ko se oseca ugrozen, neka pise ovde i podeli emocije sa ostalima. Internet je sigurno mesto, nema nicega osim vasih slova i onoga kako se predstavite, zivotinje vas nece pojesti.
:'(( Tuzno je, znam...
Ko zeli prvi?

Uvedimo gradjanske patrole

Napravimo no kill azil za ljude!

Odlično, taman da se požalim, ovde će me valjda neko razumeti: imam mačka zbog kog sam postala žrtva nasilja u porodici. Ne znam šta da radim. Stalno, kada nešto radim, on mi se uvali u krila i ometa me. Tu se ugnezdi, počne da prede, čapka i ne mrda; ja ga teram, on se vraća. Kada sam na nogama, on se uvek prišljamči uz mene i mazi mi se o noge. U toku dana barem 20 puta me pogleda značajno i namigne mi (čist mobing). Onda, kao da sve ovo gore nije dovoljno, počne da mrkće u skladu sa svojim mrkim pogledom. Kada legnem da spavam, nikad nemam mira: obavezno se probudim sa njegovom brkatom njuškom ispred sebe. Tu me opet gleda značajno i namiguje mi.
Jedini mi je spas kada ugleda golubove, onda počne da mekeće i ne obraća pažnju na mene.
Pomagajte, ne znam šta da radim.
Hvala unapred,

Vaša Insolent

Defenderka, fala sto si nam se poverila. Tvoje izlaganje je krajnje dirljivo. Da ovo nije Internet, videli bi me kako placem tiho.. U svakom slucaju, mislim da bi bilo najbolje da drzis do sebe, stvoris svoje JA i ne das na se! Oni samo hoce da te isprovociraju na neku gresku, neki pogresan potez, da bi te udarili tamo gde si najslabija. Ali moras izdrzati! Moras se boriti! Pisi u notes svakodnevna zapazanja, desavanja, tako ces izbaciti iz sebe svu tu frustraciju. I obrati se ovde, jer mi cemo ti pomoci!
Zelim da jos neko podeli svoja iskustva sa nama i da pomogne Defenderki.
Hvala!

http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=s13dLaTIHSg&feature=fvst

Nemam šta drugo da dodam, tu se sve vidi, crno na belo (doslovno :))! Ma koliko ih ja obožavala, toliko znaju da budu dosadne :)

Evo, Euglena zna kako mi je. A mislila sam da nikada neću naići na nekog ko me razume i prihvata onakvu kakva jesam. Ima nade.

šta ja da kažem? zeku su moji kući toliko razmazili da je postao toliko debeo da se jedva kreće, a to je sve stoga jer jede cveće, i sve na šta naiđe.pojeo je i iščupao čak i borić, i uništio celo dvorište kopajući rupe.
ljubi ga majka:))

Vidis Defenderko, nisi sama u ovome. Ima onih koji dele tvoje nevolje i patnje.
A ti Djavolice, stavi taj gulas na dijetu. :p

@ Insolent: moram da te razočaram, ja samo tako i prihvatam ljude - onakve kakvi jesu :). E, sad, koliko ću često da se družim sa njima, zavisi od toga kakvi su :DDD
Al', mislim da znaš da sa tobom nemam problema :)))

@ neo, hmm, to nije gulaš
a na dijetu će da ide, samo da mu dođem, i u zatvor:)

Hvala, Euglenče, što si me prihvatila, ipak mi ugnjeteni ljudi treba da se držimo zajedno i ujedinimo protiv ostalih oblika života. Došla sam ovde da olakšam dušu, a možda nađem i neku srodnu.
Tri put ua za mačkaste tlačitelje: ua, ua, ua!

Zeka ima da ide u zatvor za uništavanje zelenih površina :DD

Alo, ne svadjajte se medjusobno! Oni su nam pretnja, ne mi sami! Moramo se pribrati!! I zelene povrsine su nam neprijatelj, takodje. Tako su...zelene!
Jedva sam ovo izgovorio od ogorcenja... :((

E, da i da dodam još ovo. Moja mala mačka, Dušica, me teroriše svako jutro. Čim ustanem ona: "Mjauuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" , kao sirena. "Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj mi, daaaaaaaaaaj mi, daaaaaaaaaaaj mi", il' se ja bar tripujem da ona mjauče u tom stilu :), traži Whiskas, isključivo to, nema zamene, inače ne prestaje. Glava mi bruji od tog mjaukanja, pre popijene kafe, grrr. A onda, kad se najede, dok ja pijem kafu, ona dođe, skoči mi u krilo, baš pored kafe, i neretko je prospe - opet grrrr. Kad će više da poraste! :)

Mrš ti Neo za to zeleno! Znaš! Šta, sad ćete i protiv mene da se borite, jer ne pripadam ni carstvu biljaka ni životinja :DDD

zelena, sumnjiva si ti meni...
mislim da bi se slagala sa zekom, zavoleo bi te čim bi te video:))

Sve te razumem. I nisam ja jedina žrtva - mojoj majci se Belka jednom popela u krilo, počela da prede, čapka i - prdnula! Sram je biloooo!!!! Kakvo poniženje!!! Ona će njoj tako... more, sve to treba usranom motkom.

Hahahaha, 'o'li da mu donesem pivo :)?