Prijava

i ja nista ne doprinosim sajtu osim sto zajebavam ljude!

Veliki pozdrav za lemaju!

A koliko vidim tema se sa pljuvanja po moderatorima pretvorila u Džimijevo trolovanje i na kraju je kulminirala opštim spemom i izlivanjem gluposti. Ponosim se vama lolo

Елек ел тако да и ти оћеш списак?

Оће скупљамо потписе за списак? Ево ја ћу у нс! Ти и реме у Београд! Има ли још волонтера! ОЋЕМО СПИСАК!

ocemo spisak!!!!!!!!!!!!

pa na pijacu!

bez spiska vise ne idem!

Elek zar si očekivao drugačiji epilog lolo
Elem podržavam lulinu ideju o otvaranju vukajlijaške kladionice evo ja bi dao kvotu 6.5 da će ova tema uspeti da doživi 35 strana

daj pare!

evo ja stavio 1000 jura...

daj 6 i po iljada....

Јавио, иди док си млааааааад!

:piše dve peticije,za kladionicu-da zaradimo i
za spisak-da budemo transparentni k'o sorajini silikoni:
EDIT:

fck
отварање досијеа првенствено има тај циљ као највиши, да се грађанима који су били жртве виде шта су све пропустили у животу само зато што су мислили другачије и били слободни да вршећи своје људско право на слободу изражавања кажу нешто што није било по вољи овој или оној власти.

vreme je da padne gvozdena zavesa!

Ja hoću da se neki ljudi maknu sa pozicije moderatora i da se neki vrate nazad. Prvenstveno ovog Kostića da preusmerite na neku korisnu delatnost, dečko ima potencijala i provodi dosta vremena ovde. To se mora iskoristiti.
Što se tiče spiska ja sam za, mada to neće promeniti stanje na sajtu. Neće promeniti ništa, sve će se opet zaboraviti.

Koe ste vi botine neveruem. Ne postoji niti jedna pravna prakasa koja napad na fizičko/pravno/službeno lice tretira jednako. Nije isto ako ja nekome od vas polupam pičku i ako samo i pomislim da to isto uradim nekom panduru, niti je to isto ako takođe samo i pomislim da napadnem predsednika gradskog odbora. I normalno da različiti kriterijumi za tako nešto. Mod i jeste mod zato što ima neki status službenog lica na sajtu i ne možeš da šiljiš virtuelni kurac tako što si kul da se jebeš sa moderatorom, jer ćeš onda u tom jebanju ti da budeš onaj koji ga prima.
Šta tu nije jasno ljudi bre normalni li ste.

ja nisammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Зашто Џими није бановао никога од оних који су га свакодневно пратили по форуму и срали му?

Al se razvila tema od jutros, zapanjujuće. To tako biva kad daš power to the people.

Nego, ja sam na prvim stranama ove teme već kritikovao problematiku mogućnosti korišćenja funkcije moda zarad ličnog zadovoljstva. Došli smo do zaključka da tu pravog zadovoljstva nema i da je srž ove vrste problema stoprocentno u lošem odabiru moda. Dakle, jedan od osnovnih kvaliteta lica koje uređuje sajt nužno mora biti samouverenost.
Zašto?

Upravo zato što samouvereni ljudi neće davati mnogo na njima upućene reči ispod virtuelnog nika u virtuelnom okruženju, neće padati u vatru i destruktivno se ponašati prema svim segmentima razvoja sajta jer su ljuti na tužnu sudbinu dušmanku što im tako dade.

Dakle, još gora mogućnost od jutros razmatrane, moderatora destruktivnog po dobrobit sajta koji pravi problem, je destruktivni moderator koji pravi problem, a nema teoretskog izgleda da shvati ni šta radi, ni u čemu je probem, a kamoli da se ispravi i zapravo nečim doprinese.

Radi napretka na ovom polju, bilo bi neophodno rezimirati kriterijume za vrednovanje valjanog moderatora, te prema njima oceniti i eventualno editovati postavku.
Oni bi morali pre svega dovesti u pitanje moralnu zrelost, sposobnost etičke procene i kreativnog vrednovanja pojedinca, a to su kategorije koje se prostim posmatranjem mogu oceniti.

Sajt presporo napreduje i na momente stagnira, pa čak i nazaduje zbog previše grešaka ove vrste. Mnoštvo tih jednostavnih problema nagomilano u jednu haotičnu celinu pravi za sistematski razvoj jednu veliku kočnicu.

ИндустриЈал вам објаснио!

А ја ћу да поновим! Да цитирам себе!

Нервира ме то што се неки курци дижу у небеса. Ал то је просто нормално! Ако се тај курац изборио да буде курац нормално је да га дижу у небеса! Јер Курац зато и служи!

Ал без обзира ОЋЕМО СПИСАК!

Ova tema zanimljivija od utakmice Rumunija-Hrvatska u malom fudbalu što je bila večeras. Bolje da sam ovo čitao od početka nego gledao ono.

Meni prete neki ljudi sto podrzavam Milicu, sto se moze videti u mom pvt-u ako imate mogucnost. Kajzen sigurno vidi to. Ne plasim se i necu odustati od borbe za istinu. Te pretnje me ne doticu, dok ne pocnu da prete mojoj porodici.

i jos samo da mahnem svim dragim ljudima ovde, videcemo se vec po gradu. pozdrav svima i racunajte da vas i чича pozdravlja.

Поздрави Чичу, јер је кул тип. А за тебе поздрава нема, јер си исти тип људи као Запата земљак, онај тип људи што прво дода неког на фејсу, а онда га римувује.

АКО МЕ ДОДАШ НА ФЕЈСУ, САМО ЈА ИМАМ ПРАВО ДА ТЕ РИМУВУЈЕМ!

Dajte Dejsu spisak, probi mi zenice spemovanjem.

Реме
Ајаксе, смараш.

оћемо барем 3 најконтроверзнија имена са списка иако је то баш срање зато што хоћемо цео!!!!