Prijava

Модератори, критикујем вас јер је минус 10!!!!! Да се исправи та неправилност!

ja bih predlozio Straju za moda....

samo vam jos on fali i cirkus je kompletan....

А чему ова тема? Ништа паметно не прочитах, односно, занимљиво. Те мулуца из Будисаве, те списак, ништа конкретно.

Billy Sharp
Sumnjam da taj spisak postoji.

Како може списак да не постоји кад је очигледно да има људи који моле за насловну. И то су потврдили надлежни. Само надлежне мрзи да траже поруке и праве спискове!

Сретене, они су у Масонској ложи! Поздрављају се са три прста! Зато нам не дају спискове!

Сретене помози нам у борби!

Дејс!

ЕДИТ. Одо да зовем Бранкоцу Станковић да провали спискове!

ЕДИТ. Одо да зовем Бранкоцу Станковић да провали спискове!

TO i da hapsi modove jer neće da daju spisak

Lullaby
znam ja 'de keš leži, srno :)

ovo pod obavezno da se uvede u poboljšanje foruma odsek,kladiona,makar bi živ forum bijo.

Дејс!
ОЋЕМО СПИСАК!

Tračica
Dajte spisak! RASKRINKAVAJTE!

narod traži da bude transparentno,spisak stanara koji su ostavili djubar ispred tudjih vrata mora da se zna.i čija mačka piša u ulaz.

caos drugari!
evo, prvi put se logujem od juna 2011, feels funny. upadala sam ja s vremena na vreme iz offa, da vidim sta ima, procitam defke, pogledam postere i tako to. bacim pogled na forum, i veceras vidim ovu prezanimljivu temu. i vidim milicin post (i remeov, reme mwah sto me se secas) pa ko velim, nije lepo pljuvati ljude koji nisu tu, pa odlucih da samo ovaj jedini put budem tu (sa oridjidji naloga). daklem...

овако ја видим ситуацију с људима које сам бановала због вређања МЕНЕ.
лемаја - кад сте видели да сам ја за њу написала да је она дебела матора уседелица? а она је мене тад извређала да сам напаљена клинка која је миџет и послала ме у курац.

ne mogu da se setim (ihaj kad je to bilo) da sam ti rekla da si midzet, ako jesam (zapravo mislim da jesam), to je bilo u vreme kada su se svi sprdali na tu temu, i niko zapravo nije znao koliko to tebi smeta, i prilicno sam sigurna da bih ti se izvinila za to, jer ja nisam osoba koja vredja duge ljude tako nisko.

sto se tice spomenutog kurca (a ovo se secam ko da je juce bilo), tacan izraz koji sam upotrebila je bio "milice skini mi se s kurca". razlog je bio taj sto sam ja postavila direktno i licno pitanje blek holu, a ti odgovorila umesto njega, sto je meni izuzetno islo na kurac. iako mi je razumljivo da si osecala potrebu da odgovaras na pitanja upucena njemu, s obzirom da ste tada bili u nekoj vrsti veze, kombinacije, sta li. sto je lepo, mladi i treba da se zabavljaju, i nadam se da je ta veza prerasla u nesto ozbiljnije, bilo bi mi drago da je bleki srecno zaljubljen, meni je on skroz ok lik.

nije, milice, bio problem u banu, vec u tvom stavu. ako sam te nehotice uvredila (kao sto su i mene u nekoliko navrata) to se moze na civilizovan nacin resiti. razgovorom i izvinjenjem. nismo mi, autori, marva koju treba sibati. i na kraju, secam se da si i napisala da ne dozvoljavas da ti se neko obraca odredjenim TONOM. skroz je okej ako si ti preosetljiva, ali to moras na jedan ljudski nacin predociti ljudima, a ne silom. svoje moderatorske privilegije bi trebalo da koristis za zavodjenje reda, a ne za licne osvete.

i na kraju, da sam ja moderator, i da si ti meni rekla da sam " дебела матора уседелица" ne bih se ja, milice, uvredila, jer ja sebe tako ne dozivljavam, a tudje percepcije mene me mnogo ne pogadjaju. i ne verujem da bih zbog licne nesigurnosti padala u takvu i toliku vatru pa da idem okolo i banujem svakog ko mi se obrati tonom koji mi se ne dopada. ne bi bilo fer prema ljudima kojima su upucene gore uvrede, pa nisu mogli banovati jer nisu modovi. eto, toliko o tome, al cisto da znas da necu vise postovati ovde, pa ako bas zeli da produbis pricu o ovom pojedinacnom slucaju, mozes me naci na fejsu (da ne kazem u gradu) :) i da, nisam batalila sajt samo zbog ovog naseg konflikta, generalno mi se vuka popela na kurac, postalo je mnogo dosadno.

inace, evo sad jedno misljenje bivseg insajdera, sada autsajdera: sajt je postao golo govno. kao sto rekoh, navratim ja u casovima dokolice, bacim pogled na odabrane defke i postere, odem na podforum humor gde procitam nove viceve, pogledam smjesne slike i gifove i onjuskam poslednje aktivne teme. traceve i skandale sa sajta dobijem s vremena na vreme od vukajlijasa sa kojima pijem kafu. ali generalno, kao sto neko rece, sve se svelo na jeftin humor, i sve je nekako "politicki korektno".

ne znam da li su za opstu deteorizaciju sajta krivi samo modovi, ali znam da je sajt postao nekako sterilan, previse nekih pravila je tu uvedeno, kao da se kajzen plasi da sajt revnosno prate oni iz pokreta za ljucka prava ili tako neki inspektori, pa ce da ga ugase ako ima previse psovki i lascivnosti po sajtu. nemam konkretno resenje, niti predlog, samo savet modovima - opustite se malo. (i da, uzasno mi je drago sto je sticko postao mod, a zasto mi je drago cu mu reci kad se dovuce na neko okupljanje, pa uz pivo, mwah sticko).

i jos samo da mahnem svim dragim ljudima ovde, videcemo se vec po gradu. pozdrav svima i racunajte da vas i чича pozdravlja.

aj, pa tako...

Кад Кајзен буде гледао прву епизоду на ТВ-у и види да се углед сајта доводи у питање има да размодује цело руководство! И да објави СПИСАК!

ПРАВДА ЗА СПИСАК!

I ovaj Javio je stariji covek. Moze i on da bude mod. Ja sam ga zabelezio u svoj spisak koji cu dostaviti Kajzenu. Da se ne lazemo, nikad nece biti kao Milica.

Како може списак да не постоји кад је очигледно да има људи који моле за насловну. И то су потврдили надлежни. Само надлежне мрзи да траже поруке и праве спискове!

Ne kažem da nema takvih autora, Dejse, već da nema spiska, tj. da tek treba da se napravi.

Lemajiccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

ajmo speRRRRRRRRRRRRRRRmmmmmmmmmmmmmmmmmm......:))))))

Ajax, pusti ti cika javija, nema on ambicije da bude zandar ni zbir ni da brise tudja gomna....

ja svoja govna brisem sam..............

Ја само Лемају да поздравим. Мњаааах Лемајо.

Fender Stratocaster
Овај срећни сат (happy hour) нешто много дуго траје. :))))))))))))

Kako si mi bez pardona ukrao pančlajn sa iste ove teme, nači neveruem. Tražim ban od 24h za stratokastera.

i ja trazim ban za sve modove!

Критикујем вас што сте обрисали овај постер с шурнаест пријемника
http://vukajlija.com/recnik/autori/18469/komentari-drugih
Ето. Дајте нам бар мало да се занимамо.

отварање досијеа првенствено има тај циљ као највиши, да се грађанима који су били жртве виде шта су све пропустили у животу само зато што су мислили другачије и били слободни да вршећи своје људско право на слободу изражавања кажу нешто што није било по вољи овој или оној власти.

Јеботе ја не могу да верујем шта ви причате. Браните ПУФНИЦУ, која ни са ким од вас није добра, која никада никако није допринела сајту само да би напали Милицу. То ми је стварно више него јадно.

И наравно да не треба да буде исти критеријум, и наравно да треба да постоје двоструки аршини. Јер ако неко овде константно јебе људе (не мислим само на пуфницу) и ништа не доприноси сајту, за сваки, па и најмањи прекршај га треба бановати тродупло.

Хуго не бих да се враћам у причу о томе. Нит имам воље нит жеље. Ја са Пуфницом две речи нисам проговорио, поента је само да је оно за јако мали бан, типа дан-два. Одговорила је на Френкијеву прозивку. Мислим боли ме курац. Али ето, Лемаја, Дотер, Пуфница. Ко зна ко још. Тренутно ми је мозак окупиран струјним колима па не могу да се сетим, али капираш шта хоћу да кажем. Пуфница је само пример. Назови је како хоћеш.

Pufnica je genije!

hugo, u naslovu piše kritikujte MODERATORE

ovako nešto:
definicije su vam toliko očajne da je umudovavanje stefana kostića zapravo podiglo ukupni kvalitet moderatorskih definicija.