Prijava

Ajde posto svi nesto se bacaju sa tim rodjendanima da sad svi kazu kada su pravljeni racunajuci metodom otprilike tipa rodjen sam taj mesec, oduzmes devet meseci i nadjes neki praznik u tom mesecu jer je opste poznato da se na praznike i svece dobro prima seme.
Da krenemo
Rodjen u septembru, pravljan za novu godinu ili bozic. Moram pitati kevu ololol

DODATAK: Crnogorci nemaju prava ucesca jer su skoro svi rodjeni februar-mart-april odnosno kad su svi ostali dolazili kod njih na letovanje jun-juli-avgust i pravili ih lolol.

NEMA SPEMA (ako je moguce da takvo nesto se ne rodi na ovakvoj temi)

Опа, Први мај! :)))

25. октобар.
Кој' курац?

Kraj juna. Kakvih tad ima praznika?

Mart..i to sumnjam na 8 mart..

Tačno na Božić. Ha.

Опа, Први мај! :)))

Takođe, otprilike lolo.

Рачунајте да трудноћа траје 280 дана, а сваки месец има различит број дана у години. Од свог дана рођења одузимајте по 30 дана па после 9 пута, одузмите још 10 дана. Наравно увек постоји шанса да је грешка +/- неколико дана.
Ја ''сумњам'' да сам ''произведен'' на (православни) Божић! :)))))))))))))))))

ако се одузме тих девет месеци и 10 дана, плус пар дана јер сам се вероватно испилео касније но што треба с обзиром да сам рођен к'о прасац од чет'ри кила, ја мислим да сам склепан на ћалетов рођендан, јеботекурац! вероватно кеву мрзело да се цима да купује неки поклон, па му дала. који трип!

Mother of Christ!!!
kad se oduzme i tih 10 dana ispada tačno kevin rođendan
:baca peglu:
A burazer na prvi maj lololo

Mart..i to sumnjam na 8 mart..

Takodje. Inace, tema je boles', u stvari razmisljanje na ovu temu. Very disturbing!

Mene je ovo zanimalo kao klinku. Ispostavilo se da sam dete velike strasti pošto su mi roditelji bili rastavljeni (delio ih je okean) dok mi je tata bio na specijalizaciji. Čim je završio, odabrao je Pariz, tamo se našao sa mojom mamom to je to!!!
Imam tonu slika, suvenira i sećam se njihovih prepričavanja dogodovština! Kako su samo bili lepi i zaljubljeni!!!

Септембар и то 17.

Тотално рандом, моји су се крљали где су стигли.

Rođen 3.6.1987.
Napravljen oko 3.9.1986.
e sad ne znam koji su tad sveci, al može biti recimo Velika Gospojina (28. avgust) ili Usekovanje glave sv. Jovana Krstitelja (11. septembar), mada ovo drugo se i ne proslavlja, već se posti, al to je sve i onako nebitno, kad su mi roditelji tad bile teške komunjare.

1 април хаха, изгледа да сам ја испао из зајебанције.
А брат за српску нову.

Na kevin rođendan! Hjoj, mora da je ćale biJo janpi onako dobrano!
To mi je najbliži datum koji sam izračunao.

Ja sam negde krajem 1989. verovatno za Novu godinu ili Božić, to je 9 meseci pre 27. septembra.

Bem ti krv, sad racunam i ispade da su me napravili oko trinaestog februara, najverovatnije 14-og, na Dan zaljubljenih.

Po mom proracunu iz prethodnog posta, sutra ce biti 21 godina kako sam iz caletovih muda zavrsio u kevinoj materici, da se tako plasticno izrazim.