Prijava

Pretpostavljam da veliki broj nas voli da odigra neki tiket vikendom, utorkom, sredom ili četvrtkom. Dajte svoje mišljenje o određenim timovima koje favorizujete na kladži i razlog zbog čega.

Ajax, uvek mi dođe tri plus kao i Jang Bojsi.

Verder 3+ nekada sad i ako odem do kladionice kladim se na košarku

Ja svake nedjelje igram po 2 tiketa (kad ima da se igra) jedan igram navijački a drugi ono što mislim da može da dodje ..
Znači uvek igram Barselonu, Milan, Liverpul .. svake nedelje bez obzira na protivnike :)

Verder, a i Nemce u globalu uvek jurim na 3+...Hadersfild je idealan za dva i više komada..Al' kapiram da ne vredi da juriš Barsu, Real, City i to...ipak su male kvote :))

Briž i Aris. Najvolem da igram na njih jer su gotovo uvek odlične kvote a Aris me je samo jednom zajebao, Briž nikada. :)

A Engleze guli neko? Ove niže lige? To je meni do jaja...

Svonsi kod kuce.
zato sto jebu i uvjek je dobra kvota, kad igraju protiv vecih timova krknes 1X i kvota bude oko 2 a dodje uvjek.

Fulem 1 i na Djenovu volim da povucem 1 ponekad...nikad nisam omanuo

Meni merak da stavim lester, ipsvič i everton na tiket.

Stouk, Brodnbi, Rekreativo.

Holanđani i Belgijanci su bog, ostali su izdajice.

Blekpul dok je igrao u premijer ligi...dolazile neke nemoguće dvojke stalno, kvota preko 5..na svom terenu su bili slabiji. Sad u čempionšipu su nepredvidivi.

i da...bajern me nikad nije zajebo. ali nikad.

Bajern, Real, Barsa 3+ (ili hendikep)
Arsenal više golova u drugom ili GG

Volim da odigram prelaz na Rakunat.

Adelaide United, doneli mi 500 evra pre neki dan.

Volim da odigram prelaz na Rakunat.

Jel postoji on još uvek? :)

Volim da odigram prelaz na Rakunat.

TBOK ga je učinio vječnim

Ne znam...mrzim taj klub,ali uvek nekako ubodem kad igram na Juventus.

Definitivno QPR kad su bili u 2 Engleskoj ligi.Doneli su mi dosta para i to mnogo puta :)
Igrao sam 2-3 puta u toku sezone kad su igrali u gostima 1-x :) i svaki put došli i samo x sam pogodio gotovo uvek kad sam igrao.Jednostavno obožavam ih ali sad su u Premier ligi i jbg drugačije je sad :)