Prijava

Rakunat, jer sam vidio jedan skeč u kojem se oni pojavljuju i mnogo mi je smiješan skeč. ne igram kladionicu.
EDIT: koji sam kreten, već sam postovao na ovoj temi. ponavljam istu priču.

Pa ne znaju ovde za taj skeč .. slabo ko :)

Алта, друга норвешка лига. Никад ме није сјебала, донела ми је лепе паре. Одиграм у три кола гг3+, дође лагано, четврто коло не одиграм и заврши се 0:0 :) Јако готиван тим.

Nottoden, redovno dolazi...

i naravno Slavija Sarajevo, dolazi kad treba...

пре пар година порто, јер је долазио скоро редовно из икса, сад се више не кладим

Pro Vercelli, Serija c1/a, zbog slavne tradicije! A i u poslednje 2 godine kidaju redom, dolaze iz keca, što je retkost za tu ligu. Na strani igraju čvrsto dolazi 0-2 i Xpp i naravno pred kraj sezone prodaju tekme pa se lako hvata kvota 4,50 na protivnika. Na kraju krajeva ko igra sns kiXVppX na njih na strani dobija 100%. Evo link ako neko želi da se bilje upozna sa slavnim klubom koji je 7 puta osvajao Calcio! http://en.wikipedia.org/wiki/F.C._Pro_Vercelli_1892

Da ne otvaram novu temu.
Koji vas je tim najmanje izdao ove sezone i kome ste jebali sve od dirketora do ekonoma ?

Često sam ove sezone znao da ubodem ove igre na ove timove:
Real Madrid dupla pobeda
Barselona više golova u drugom
Arsenal pp3+
PSŽ mislim da me nikad nije izradio..
Borusija 3+
Napoli mi je često bio na tiketu fiks
Jagodina nakon one dojave mi je opet često dolazila, prateći skim igra i da li im treba..
Kasno sam skontao da i kad dobijaju (valjda nameštene) utakmice obično se sve reši u prvom pa odigram VG1
Bilbao u ligi evrope gg3+ obavezno sam stavljao..

A sad ona gamad koja me je često jebavala:
Arsenal fiks.. Dosta su me jebavali, najviše u poslednjih par kola, uvek potrefim kad ne treba
Milan - Jebo sam idje išta imaju, oni mečevi protiv Fiorentine, Djenove i ostalih i izbacio sam ih sa tiketa..
Bajern u hendikepu sam par puta ofulio
Legija Varšava me izradila na kvotu 1.35 za silne pare jebo ih Ljuboja da ih jebo..

Ima još al ne mogu baš da se setim..
Aj i vi al samo ovu sezonu.. :)

Mnogo gotivim Arsenal, ali su me oni prodali najvise puta ove sezone. I to sve neke unapred dobijene utakmice. Kvote manje od 1.5
Najvise su mi podizali kvotu PSG i Monpelje. Pogotovo Monpelje, kvote su mu bile zaista dobre.
LE generalno GG3+. Jednom sam dobio tiket, odigrao celu osminu finala (cini mi se) GG3+ i Metalist u 90 i nekom da iz penala za 2:1.

viljareal i inter su me ugasili ove sezone, kap koja je prelila čašu je bila u nedelju kada sam čekao samo vgX Viljareal - Atletiko za 38000 din...
Zvezda X-2 ili X-1, VVV 1GG, to sam često hvatao čak sam tri puta za redom ova dva tima igrao i stavljao po 200 kinti i dobijao :)

Livorno.
Ne obaraju pa da jebe rak raka.
Dok sa druge, mracne strane stoji Zenit.