Prijava

Дакле, у неким ситуацијама људи појединце називају смарачима, али две особе се могу међусобно називати смарачима, а притом обојица мисле у различитом контексту:

На пример: Особа 1 позива особу 2 на фудбал, а особу 2 мрзи.

Из угла особе 1:
Особа 1 сматра особу 2 смарачем јер неће да изађе да игра фудбал.

Из угла особе 2:
Особа 2 сматра особу 1 смарачем јер га не пушта да живи.

Дакле, постоје две врсте смарача: онај ко тражи од друге особе да раде нешто и онај који неће да ради ништа, већ да стално буде кући.

Ко је већи смарач од ове двојице и која је права дефиниција смарача?

Pa ovaj što ne radi ništa i nije smarač, samo nije zabavan za druženje..
Smarač - osoba koja se uhvati za nešto i naglaba o tome i ne pušta dok ne otjera sve žive od sebe, osoba koja konstantno tjera vodu na svoju vodenicu, pomalo egocentrična, misleći da je sve što je od njega došlo zanimljivo itd..

Имам дефиницију смарача која би лепо то објаснила, али је на гробљу, па ето... ако не желиш нешто више од кифле сутра, знаш шта ти је чинити.

Смарач је онај који другом троши време узимајући да га овај други има бесконачно и да је он (смарач) особа чијим захтевима ваља изаћи у сусрет по сваку цену.

mare, idi čitaj analizu! -.-

Prvi je smarač a drugi je smor.

Smarač je osoba broj 1.

Јеси се то посвађао са ортаком ко је већи смарач и рекао му "АХА- сад ћу да отворим тему на вукајлији па ћемо да видимо".

Тако ми делује.

Ahahah, ne :) Samo mi je, eto, palo na pamet.

Pekky igra fudbal? Imposibru!!!!!!

Smarač je svaka osoba na koju smo ljubomorni.

-Idem da se vidim s nekom ribom opet.
-Koji si smarač jebote...

Taj neki rad otprilike.

нема ту ко је већи смарач, обојица су смарачи кад им то кажеш... исто ко и курва, не гледа се ко је већа курва, ако јој кажеш да је курва онда је курва и ћао здраво.

Šerloče ne stavljaj lične fotografije, ono su moje noge desno.

Mala Vidra

mare, idi čitaj analizu! -.-

Mala vidra-Veliki smarač

Veliki smarač koji je učinio dobro djelo. ;)