^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. kurče palče i ostali, ovde samo pitanja u vezi sa sajtom ipak, pls :).

  2. Mukica, ahahahaha...
    Moone, komAicniji si od prezimenjakinje Anne!
    :-)
    Moracu jedanput da se pojavim prerusen u Terminatora...
    Sorry Blek, postujem, ja necu vise...

  3. Dobro, Bleki, sorry, al' reci mi samo je l' sam ja kurac ili palac? :)))))

  4. Eво ти Џими још једном прочитај овај део ''обратите пажњу шта се избацује за дефку дана'' ;).Нећу да говорим у свачије име ал смем муда на пањ да ставим да више од пола вукајлијаша се слаже са мном да никог не занима ко је велики или мали,леп или ружан.Дефиниције дана би требало да буду нешто што одскаче доооста у односу на друге.Зато и јесу то што јесу.А не дал неко носи 40 или 45 број ципела.

  5. Palac...gore, Mune :).

  6. to što počešeš muda pa mi daš minus ne shvata se ozbiljno ali je javno iznošenje stava i uopšte nije naivno kada se takav način stav proturi od moćnog moderatora do naivnih članova.onda svi počinju da češu muda i da sevastu daju minus.a već si jednom stavljao moje privatne fotografije mene i moje devojke sa fejsbuka na vukajliju.u oba slučaja ja sam bio banovan, jednom sam bio banovan jer je neko drugi stavljao fotografije na čat.umeš li to da mi objasniš?kako to da ti nisi nijednom bio banovan pa makar i na 24 sata a ja sam banovan na 20 dana?I još jedno pitanje kako jtu može da dobacujei da se prepucava sa mnom a da ne bude upozoren što ostavlja lične komentare u forumu namenjenom za pitanja i odgovore?

  7. Sevaste mislio sam da te nije briga za tvoje definicije. I sam si ih nazivao glupima, ne razumem zašto ostalih 40 000 članova ne može to isto da kaže.
    Sevaste, ti redovno daješ lične informacije o meni i razmenjuješ moje slike.

  8. jelena tihi ubico smatraj se opomenutim. ova tema nije mesto da odgovaraš ljudima, a pogotovu sevastu.

  9. E, pa dobro onda surovi. Želi mda se požalim na sevasta:
    Da li bi moderatori mogli da opomenu sevasta i ZERO COOLa - sve vreme daju moje lične podatke na četu, bez mog prisustva i dozvole. Nije prijatno, jer na sajtu ima ljudi kojima je dosadno pa se sprdaju na prostački način"
    Napominjem da to nije prvi put, da to radi stalno i svakodnevno kada dođe na sajt, a kada nisam ja u pitanju, onda je mali prst, ili krajing najf.
    Ako postoji mogućnost da mu se skrene pažnja, da ako želi da sakuplja sličice za album, da ne koristi moje. Barem ne ovde.

  10. ЗАБОГА!
    Молим вас, вратите ову дефиницију, да ли сте безумни, најбоља дефинција у последње време:

    http://vukajlija.com/hitler/127068

    Вратите је на силу! НАТЕРАЈТЕ ГА да је врати!

  11. Севасте, ти волиш да изиграваш наивност, а обојица врло добро знамо колико си зајебан лик, не фолирај се, молим те. :)
    Од великог броја тих истих ''наивних'' чланова којима ја наводно протурам неки став, ти си умео, немам појма како, али бих волео да знам, да добијеш по 300 и више плусева за 10 минута. :)
    Извини, али кењаш да си био банован зато што сам ја окачио твоју приватну фотку на своју дефиницију. Фотка је стајала на дефиницији 10 минута, била је величине 240 пута 160 пиксела, а твоја фаца је била блурована. Ако си и био банован, био си банован због нечег другог што си урадио, ја то не знам, нити има везе са мном.

    $ЈТУ: Није дефиниција, нема смисла, а и неквалитетан плагијат је, са елементима дегутантног. :)

  12. Ljudi este mi skinuli lajk ili sam ishejtovana? A? :)

  13. Nismo ti ništa još skidali. Hejt je očigledno, sredićemo kad kaizen konačno vrne mogućnost brisanja :).

  14. Вероватно ово друго. Колико мислиш да ти фали поена?

  15. Да, хејт је. АЛи малецки. :)

  16. Добро, то је релативно. За Јану, то је велики хејт, ако имамо у виду чињеницу да има 21 дефиницију.

  17. a vi se ovde zajebavate na moj racun? :D
    malecki za vas...:) nema problema. Sad ste me naljutili, kao poklon izvinjenja mogu samo da prihvatim ime hejtera ovako javno napisano. Pa da cerecim skota :D
    Hvala.
    p.s. Ja se ponadala da je neki moderator izbrisao moju POSLEDNJU definiciju koja je PRIMETICETE vredna brisanja i bez obzira sto bi ja zelela da je neko OBRISE necu insistirati ali kad vi budete imali vremena i VOLJE vi je pogledajte i bez obzira sto je u pitanju IGRA ja bih volela ali bas bi volela da je NEMA. :):)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.